طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشینام سیاه جامگان بر اساس نظر مردم تغییر می یابد | عباسی

نام سیاه جامگان بر اساس نظر مردم تغییر می یابد | عباسی

واکنش تند عباسی به تغییر نام سیاه جامگان

مالک تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته هواداران تیم آزاد هستند هر نامی را که دوست دارند برای باشگاه انتخاب کنند.

اف سی مشهد, مالک تیم سیاه جامگان, محمدرضاعباسی, عباسی نام سیاه جامگان اساس نظر مردم تغییر یابد

اف سی مشهد, مالک تیم سیاه جامگان, محمدرضاعباسی, تیم سیاه جامگان, پرسپولیس مشهد, فوتبال لیگ برتر
به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،با توجه به اینکه قرار بود تیم سیاه جامگان در ابتدای لیگ شانزدهم با نام اف سی مشهد در مسابقات کمپانی کند اما این نام از سوی کمیسیون ماده پنج تربیت بدنی استان خراسان پذیرفته نشد و بر همین اساس بعد از بررسی های لازم تصمیم گرفته شد تا در ادامه لیگ با همان نام قبلی در رقابت های لیگ برتر حضور پیدا کند.

در این میان نام هایی از طرف مردم به مدیر عامل و مالک این تیم پیشنهاد شد، اما هیچ کدام آنها به نتیجه ای نرسید تا اینکه سرانجام این تیم با همان نام پیشین خود یعنی سیاه جامگان وارد لیگ شانزدهم شد.

بر این اساس، گفته می شود مسئولان سیاه جامگان بعد از نام های اف سی مشهد و سیاه جامگان، به دنبال نام جدید برای تیمشان هستند، این اتفاق که قرار بود پیش از برگزاری بازی هفته پنجم این تیم بیفتد که تاکنون رخ نداده است.

در میان نام های پیشنهادی، نام پرسپولیس مشهد نیز یکی از گزینه های محتمل بود که گویا به علت عدم صدور مجوزهای لازم منتفی شده است.

مالک تیم سیاه جامگان در خصوص اینکه آیا نام پرسپولیس از لیست پیشنهادی این تیم برای ادامه حضور در لیگ شانزدهم منتفی شده است یا خیر،تصریح کرد: مدیرعامل سیاه جامگان بیشتر در جریان این موضوع است و بهتر است از وی ماجرای تغییر نام پرسپولیس مشهد را پیگیری کنید.

عباسی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته هواداران تیم آزاد هستند هر نامی را که دوست دارند برای باشگاه انتخاب کنند.

تغییر نام سیاه جامگان به پرسپولیس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات