طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیزرگر فاتحه سیاه جامگان را خواند/از داوری شکایت نمی کنیم | عباسی

زرگر فاتحه سیاه جامگان را خواند/از داوری شکایت نمی کنیم | عباسی

سیاه جامگان-فولاد / فیلم کارشناسی داوری سایپا-پدیده

مالک تیم سیاه جامگان گفت:حسین زرگر داور این مسابقه با تصمیمات اشتباه خود فاتحه تیم سیاه جامگان را خواند.

تیم تراکتور سازی تبریز, مالک تیم سیاه جامگان, تیم سیاه جامگان, عباسیزرگر فاتحه سیاه جامگان خوانداز داوری شکایت

تیم تراکتور سازی تبریز, مالک تیم سیاه جامگان, تیم سیاه جامگان, حسین زرگر, کمیته داوران فدراسیون فوتبال, فوتبال لیگ برتر
محمدرضاعباسی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،درباره بازی با تراکتور اظهارکرد: فوتبال همین است یک روز برد دارد و یک روز باخت، اما حسین زرگر داور این مسابقه با تصمیمات اشتباه خود فاتحه تیم سیاه جامگان را خواند و حتی بدتر از آن یک پنالتی به ضرر تیم ما اعلام کرد که کاملا ناجوانمردانه و دور از عدالت بود.


وی افزود:هواداران تیم تراکتور قبل از آغاز این مسابقه کمپینی علیه داور راه انداخته بودند که وی به درد این بازی نمی خورد، همین عامل سبب شد که زرگر تحت تاثیر قرار بگیرد و از خجالت تیم ما در بیاید.


مالک تیم سیاه جامگان درمورد عملکرد بازیکنان تیم سیاه جامگان در این دیدار گفت: عملکرد بازیکنان در این مسابقه رضایت بخش بود.


وی با اشاره به قدرت تیم تراکتورسازی اشاره کرد: اگر تیم تراکتور با این بازیکنان و کادر فنی خوبی که در اختیار دارد نتواند تیم ما را در تبریز شکست دهد باید به این فوتبال شک کرد.


عباسی در پایان درپاسخ به این سوال که آیا از داور به علت اشتباهات تاثیر گذارش به کمیته داوران شکایت خواهند کرد یا خیر،پاسخ داد: ما بازی را با اشتباهات واگذار کردیم و قرار نیست با شکایت از این داور نتیجه به سود تیم سیاه جامگان باز گردد بنابراین از آنجایی که شکایت فایده ای ندارد پیگیر این امر نخواهیم شد.


داوری بیشتر به سود سیاه جامگان بود | کفشگری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات