طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمگر داریم که تیم قهرمان پاداش نگیرد! | عبدی

مگر داریم که تیم قهرمان پاداش نگیرد! | عبدی

قهرمانی تیم ایوان در مسابقات تکواندو نونهالان استان

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: 26 درصد از سال قبل طلب داریم و امسال هم 6-7 درصد بیشتر دریافتی نداشتیم. مگر می شود و داریم که تیم قهرمان پاداش نگیرد.

خبرگزاری فارس: سیدجلال عبدی در مورد شکست 3 بر 2 استقلال خوزستان مقابل پیکان، گفت: سیروس پورموسوی روز گذشته تیم را با تفکرات هجومی به میدان فرستاد و عملکرد بسیار خوبی هم داشتیم. متاسفانه روی اشتباه فردی دو گل خوردیم اما در دقایق پایانی بازی را به تساوی کشاندیم. در نهایت در دقیقه 95 گل دیگری دریافت کردیم تا بازی را با شکست به پایان برسانیم.

وی در مورد اینکه علت عملکرد ضعیف خط دفاع استقلال خوزستان چیست، تصریح کرد : شاید بگویید حرفم منطقی نیست اما مشکلات مالی حالت تیم را بسیار آشفته کرده است. بزرگان تیم مثل محمد طیبی، میثم دورقی، عزت پورقاز و ... که متاهل هستند با مشکلات زیادی روبرو شدند. بازیکنان وقتی هر روز یک قول می شنوند و عملی نمی شود دچار مشکل می شوند. هر روز یک وعده و عید می دهند اما عملی نمی شود به همین علت کل تیم تمرکزشان را از دست دادند. محمد طیبی یکی از بهترین مدافعان ایران است و اصلا مرتکب اشتباه نمی شود اما دیروز دیدید دچار اشتباه فردی شد. یک نفر بیاید بگوید پول نیست تا ما راحت شویم نه اینکه دائم قول بدهند و عملی نشود. متاسفانه شرایط بد است و مسئولان خوزستان هم این مسئله را پیگیری نمی کنند.

عبدی در مورد اینکه گفته می شد باشگاه پرداختی جدیدی به آنها داشته است، تصریح کرد: 26 درصد از سال قبل طلب داریم و امسال هم 6-7 درصد دریافتی داشتیم و پول دیگری نگرفتیم.

مدافع استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا در تعطیلات می توانند به روند قبلی باز گردند، اظهار داشت:کارمان بسیار سخت شده و باخت دیروز شرایط را بدتر کرده است. بازیکنان خیلی ناراحت هستند. امیدوارم در جام حذفی موفق شویم. مسئولان باید پول به تیم تزریق کنند تا شرایطمان مثل سال قبل شود.

وی در مورد ناراحتی پورموسوی از بازیکنان و اینکه اعلام کرده از این بعد جوان ها را جایگزین خواهد کرد، گفت: پورموسوی هم حق دارد. اشتباه یک، دو یا سه بازی نه اینکه هر مسابقه بازیکنان دچار اشتباه شوند. این نظر پورموسوی است و صد در صد حرفش درست است. خط دفاع ما مثل سال قبل نیست و نمی دانم علت این مشکل چیست. به نظر من این به خاطر مشکلات مالی و نداشتن تمرکز است.

عبدی در مورد اینکه آیا استقلال خوزستان می تواند به حالت بهتری برسد، تصریح کرد: تیم ما صد در صد درست می شود. پورموسوی با بازیکنان صحبت می کند تا وضع بهتر شود. باید مشکلات مالی را حل کنند. اگر مشکل مالی درست نشود بعید می دانم تیم روند رو  به رشد پیدا کند. در تعطیلات شرایط بهتر خواهد شد اخیر قول جدیدی به تیم دادند.

وی در ادامه یادآور شد: از مسئولان خوزستان می خواهم هر چه زودتر به فکر تیم باشند ما امسال نماینده خوزستان هستیم. البته نه تنها خوزستان بلکه نماینده فوتبال ایران هستیم با این وضع نمی توان به آسیا رفت و کار به مشکل می خورد. بازیکنان تیم مشکل مالی دارند و کارشان بسیار سخت است. 26 درصد از سال قبل طلب داریم و پس از قهرمانی هیچ پاداشی نگرفتیم مگر این مسئله شدنی است مگر داریم که تیم قهرمان پاداش نگیرد.

مدافع استقلال خوزستان در پایان تأکید کرد: مشکل ما این مسائلی است  که بیان کردم. با همین حالت به خاطر پورموسوی می جنگیم چون او برایمان خیلی سختی کشیده و تلاش زیادی می کند. پورموسوی در برهه ای آمده که همه چیز بهم ریخته است. باشگاه پول ندارد و این مربی در نقل و انتقالات نتوانسته بازیکن خوبی بگیرد تا به الان هم به خاطر پورموسوی تلاش کردیم و در ادامه هم برای او می جنگیم نه شخص دیگری.

قهرمانی تیم هرمزگان در بازی های بومی محلی بسیج کشور
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات