طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیعکس عتیقه از کارشناس مشهور تلویزیون

عکس عتیقه از کارشناس مشهور تلویزیون

کارشناس تلویزیونی اطلاعات درست بدهد

امیر حاج رضایی کارشناس ثابت برنامه های تلویزیونی سابقه ای طولانی در فوتبال ایران دارد.

ورزش سه: حاج رضایی در تیم کیان از 17 سالگی بازی کرد و تا سال 53 در فوتبال فعال بود. او در تیم برق در کنار ناصر ابراهیمی، مرحوم یونس شکوری و محسن حاج نصر الله فوتبالش را ادامه داد. به خواسته علی کاظمی او با دوره ای کوتاه حضور در راه آهن و تیم ماشین سازی تبریز فوتبالش را تمام کرد .


حاج رضایی در سال 60 زمانی که تنها 35 سال داشت سرمربی تیم جوانان ایران شد. تیمی که تا نیمه نهایی بالا آمد اما به خاطر بازی نکردن با عراق 5 سال از حضور در آسیا محروم شد. قلعه نویی، محرمی، عاشوری، مهدی فنونی زاده ،شهید رضایی مجد و... بازیکنان این تیم بودند.

, , , عتیقه کارشناس مشهور تلویزیون


امیر حاج رضایی سبعد سرمربی تیم سعدآباد شد و این تیم را در جام حذفی 1362 قهرمان تهران کرد. در سال 67 هم تیم تهران الف را قهرمان لیگ استانی قدس ساخت. حاج رضایی که همواره در کنار مهدی اربابی فعالیت می کرد برای نخستین بار در سال 72 از او جدا شد. این زمانی بود که همراه با ناصر ابراهیمی، پرویز کماسی و محمد مایلی کهن به کادر فنی تیم ملی پیوست.


از آن به پس حضور در تیم های بانک تجارت اکباتان به عنوان سرمربی ادامه دهنده دوران حضور او در فوتبال بود ولی زیاد نقش حاج رضایی در فوتبال دهه 80 و90 به عنوان یک کارشناس بوده است.


در این عکس امیر حاج رضایی را در لیگ اول تخت جمشید در لباس  برق می بینید زمانی که شاگرد ناصر ابراهیمی بود .

گفتگو تلویزیونی کارشناس هواشناسی بلافاصله پس از به هوش آمدن فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات