طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثیک عراقی در «رودخانه دز» غرق شد

یک عراقی در «رودخانه دز» غرق شد

غرق شدن مرد 22 ساله در رودخانه دز

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول از غرق شدن مرد ۵۷ ساله عراقی در رودخانه دز خبرداد.


عراق, رودخانه دز, غرق شدن

خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول از غرق شدن مرد ۵۷ ساله عراقی در رودخانه دز خبرداد.

عبدالحسین معظم فر اظهار کرد: در ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه امروز پنجشنبه یکم مهرماه طی تماسی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی دزفول خبر از غرق شدن دو مرد ۳۵ ساله و ۵۷ ساله در رودخانه دز اطلاع رسانی شد.

وی افزود: بلافاصله بعد ازاین تماس، از سوی ستاد فرماندهی عملیات اکیپ امداد و نجات سازمان آتش نشانی دزفول به محل حادثه واقع در حد فاصل پل جدید و پل قدیم اعزام شدند و سریعا اقدام به نجات حادثه دیدگان کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ادامه یادآور شد: این دو مرد حادثه دیده ساکن عراق بودند که به همراه جمعی از آشنایان آبادانی خود در حین شنا کردن در منطقه ممنوعه رودخانه دز دچار حادثه شدند .

معظم فر با بیان اینکه بعد از اطلاع از این حادثه در محل حاضر شدیم و با استفاده از قایق موتوری یکی از حادثه دیدگان به نام محمد درویش ۳۵ساله (ساکن عراق) که بر روی صخره های وسط رودخانه گرفتار شده بود را نجات دادیم، اضافه کرد: تا حد ممکن برای پیدا کردن نفر دوم به نام شاکر درویش ۵۷ ساله نیز گشت زنی کردیم اما بی نتیجه ماند.

وی عنوان کرد: بدلیل تاریک شدن هوا گشت زنی برای یافتن جسد این فرد بدون نتیجه ماند و عملیات غواصی و ادامه جستجو به صبح روز پس موکول شد.

غرق شدن جوان ۲۰ ساله اهوازی دَر رودخانه دز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات