طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیعرضه میوه های نوبرانه پاییزی

عرضه میوه های نوبرانه پاییزی

میوه های نوبرانه در بازار اهواز

بازار میوه و تره بار که به تازگی میزبان میوه های نوبرانه پاییزی همچون نارنگی و انار است، شاهد شیب نزولی قیمت میوه های تابستانی که آخرین روزهای عرضه خود را می گذرانند، شده است.


قیمت میوه

خبرگزاری ایسنا: بازار میوه و تره بار که به تازگی میزبان میوه های نوبرانه پاییزی همچون نارنگی و انار است، شاهد شیب نزولی قیمت میوه های تابستانی که آخرین روزهای عرضه خود را می گذرانند، شده است.

بازار میوه و تره بار در آستانه پاییز با تغییراتی در قیمت ها و اقلام همراه شده است. میوه های تابستانه آخرین روزهای عرضه خود را سپری می کنند و در حال حاضر بعضی میوه های فصل جدید مثل انار و نارنگی در بازار عرضه شده است.

همچنین میوه های تابستانه مثل شلیل، هلو، هلو انجیری و شبرنگ این روزها عرضه شان کمتر شده و قیمت هایشان روند کاهشی نسبت به روزها و هفته های قبل نشان می دهد. به عنوان نمونه به طور متوسط قیمت هر کیلوگرم انار  ۵۳۰۰ تومان، نارنگی ۴۵۰۰ تومان، سیب زرد ۴۵۰۰ تومان، خیار بوته ای ۳۵۰۰ تومان و خیار درختی ۳۰۰۰ تومان است.

در میان سایر اقلام نیز موز کیلویی ۴۳۰۰ تومان، انگور عسگری کیلویی ۴۰۰۰ تومان، انگور بی دانه کیلویی ۷۳۰۰ تومان و گلابی کیلویی ۶۵۰۰ تومان فروخته می شوند. همچنین میوه هایی با قیمت های بالاتر در بازار عرضه می شوند که شامل انبه به قیمت هر کیلوگرم ۱۱ هزار تومان، عناب به قیمت هر کیلوگرم ۱۲ هزار تومان، سیب گلاب به قیمت هر کیلوگرم ۱۲ هزار تومان و شاتوت به قیمت هر کیلوگرم ۲۵ هزار تومان است.

میوه های تابستانی نیز قیمت هایشان به طور نسبی کاهشی شده است؛ به گونه ای که شلیل کیلویی ۵۰۰۰ تومان، شبرنگ کیلویی ۵۵۰۰ تومان و هلو انجیری کیلویی ۶۰۰۰ تومان عرضه می شود.  

اما بیشتر اقلام تره بار از ثبات نسبی قیمت نسبت به هفته های قبل برخوردار هستند. در میان اقلام متفاوت تره بار به طور متوسط گوجه فرنگی کیلویی ۳۰۰۰ تومان، سیب زمینی کیلویی ۱۶۰۰ تومان، پیاز کیلویی ۱۵۰۰ تومان، لیموترش کیلویی ۸۰۰۰ تومان، کدو، بادمجان، هویج و کاهو نیز هر کدام کیلویی ۲۰۰۰ تومان عرضه می شوند. همچنین هندوانه کیلویی ۹۰۰ تومان، فلفل دلمه ای کیلویی ۳۰۰۰ تومان و باقالی کیلویی ۲۰۰۰ تومان در میوه فروشی های سطح شهر قیمت دارند.

آخرین قیمت میوه های نوبرانه در بازار قزوین
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات