طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیامیدوارم بردیف سرمربی روستوف شود | عزت اللهی

امیدوارم بردیف سرمربی روستوف شود | عزت اللهی

شکست روستوف با گل به خودی عزت اللهی

ملی پوش ایرانی روستوف بعد از شکست سنگین این تیم در جام حذفی روسیه ابراز امیدواری کرد قربان بردیف دوباره سرمربی این تیم شود.

خبرگزاری تسنیم: روستوف عصر امروز (چهارشنبه) با شکست سنگین چهار بر صفر برابر دینامو مسکو در جام حذفی روسیه از صعود به دور پس این رقابت ها بازماند.


سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی تیم روستوف که 90 دقیقه در ترکیب این تیم برابر دینامو مسکو حضور داشت در خصوص این شکست تلخ گفت: روستوف بیش از هر زمانی دیگری نیاز به بازگشت دوباره قربان بردیف دارد.


ملی پوش ایرانی روستوف اظهار داشت: بازی با دینامو مسکو محک بسیار خوبی برای تیم روستوف بود، زیرا بسیاری از بازیکنان جوان در ترکیب حضور داشتند. آغاز خیلی بدی داشتیم، اما در نیمه دوم عملکردمان بهتر بود. امیدوارم روستوف در دیدارهای آینده نمایش بهتری داشته باشد.


عزت اللهی سبعد با بیان اینکه روستوف با تیم دوم خود به مصاف دینامو مسکو رفته بود گفت: با این بازی خود را آماده دیدار با تیم لوکوموتیو مسکو در هفته هشتم لیگ برتر روسیه کردیم. امیدوارم با پیروزی در این بازی به جمع تیم های بالای جدولی بازگردیم.


وی در پایان به خبرنگار خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه پیرامون حالت قربان بردیف گفت: معتقد هستم که قربان بردیف شخص بسیار مهمی در تیم روستوف محسوب می شود و یک مربی واقعی و حرفه ای است. امیدوارم بردیف دوباره سرمربی روستوف شود.

عزت اللهی بهترین بازیکن روستوف برابر اندرلخت
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات