طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیعلی کریمی بی خیال سرمربی تیم ملی نمی شود

علی کریمی بی خیال سرمربی تیم ملی نمی شود

ادامه همکاری فدراسیون تیراندازی با سرمربی تیم ملی تفنگ

کارلوس کی روش با اکثر کارشناسان و مربیان فوتبال ایران درگیر شده است؛ او در مدت حضورش درایران مخالفان زیادی پیدا کرده و دلیلش هم رفتارهای عجیب و غریب است.

روزنامه شهروند: کارلوس کی روش با اکثر کارشناسان و مربیان فوتبال ایران درگیر شده است؛ او در مدت حضورش درایران مخالفان زیادی پیدا کرده و دلیلش هم رفتارهای عجیب و غریب است. جدیدترین مخالف کی روش، علی کریمی است که سابقه همکاری با سرمربی تیم ملی را هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی دارد. کریمی که هنوز هم کسی نمی داند چرا نتوانست به عنوان دستیار کنار کی روش دوام بیاورد، این روزها بدجور به انتقاد از کی روش می پردازد.


بی توجهی کی روش به پست کریمی


همه چیز از یک پست اینستاگرامی شروع شد. پستی که علی کریمی منتشر کرد و طی آن از تعطیلی های وقت و بی وقت تیم ملی گلایه هایی انجام داد. او خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال به بهادادن بیش از حد به کی روش انتقاد کرد و با لحنی تند از او خواست مقتدرانه تر برخورد کند. این پست سر و صدای زیادی به پا کرد و خبر از شروع یک جنگ می داد. درحالی که خیلی ها منتظر واکنش کی روش بودند، سرمربی تیم ملی بدون توجه به این مسأله بیانیه ای منتشر کرد و خواهان حمایت از تیم ملی شد. او در بخشی از این بیانیه آورده است:   «تیم ملی فوتبال درحال حاضر درحال انجام بازی های جام جهانی ٢٠١٨ روسیه است. ما تنها بخش اول و بخش دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این جام جهانی باید ٨ بخش دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (بخش سوم) و کره جنوبی (بخش چهارم) را خواهیم داشت. پس از این چهار بازی ما ١٢ امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم. خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن این که در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است. کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم.»  این اتفاق درحالی رقم خورد که سازمان لیگ با انتظار بیانیه ای پاسخ کریمی را داد. سازمان لیگ در این بیانیه اعلام کرد که برنامه پیشنهادی را از ابتدای فصل به باشگاه ها اعلام کرده بودند و کسی نمی تواند اعتراضی داشته باشد.


تصویر العمل دوباره کریمی


علی کریمی اما ظاهرا قصد ندارد، بی خیال سرمربی تیم ملی شود. او روز گذشته بعد از این که با بی توجهی کی روش مواجه شد، اقدام دیگری کرد و پستی مفهومی را در اینستاگرامش انتشار داد. کریمی در پستی معنا دار نوشت: «سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.» شاید کی روش در چند روز آینده پاسخ کریمی را بدهد، اگرچه او چندی قبل گفته بود جواب کسانی که مسئولیتی در فوتبال ندارند را نمی دهد.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان به زودی معرفی می شود | شاه محمدی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات