طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیعملکرد وارونه خط حمله برانکو در فصل جدید

عملکرد وارونه خط حمله برانکو در فصل جدید

مثلث مرگبار دَر خط حمله

خط حمله پرسپولیس در این فصل تا هفته ششم فقط 4 گل زده است.


پرسپولیس

خبرآنلاین: خط حمله پرسپولیس در این فصل تا هفته ششم فقط 4 گل زده است.

انگار قرار نیست هیچوقت حمله و دروازه پرسپولیس همزمان در بهترین وضعیت باشند. امسال هم این مشکل به وضوح در این تیم دیده می شود. فصل قبل خط حمله طوفانی برانکو باعث شد که با وجود ضعیف ترین آغاز تاریخ، به او فرصت دهند و اعتماد کنند. اعتمادی که جواب هم داد. پرسپولیس فصل قبل در 6 بازی اول خودش 9 گل زد. اما این فصل اصلا خبری از این آمار نبوده است. تیم برانکو در 6 بازی اول خودش در این فصل فقط 4 گل زده است.

 یعنی تقریبا نصف آمار فصل قبل. مهدی طارمی نقش زیادی در آمار خوب فصل گذشته تیمش داشت. با اینکه هفته اول را به علت محرومیت از دست داده بود، اما تا هفته ششم، 5 گل از 9 گل تیمش را زده بود. یک گل آن هم در هفته چهارم که تازه نخستین تجربه فیکس طارمی بود، تنها دستاورد این فصل او بوده است. البته به این آمار کلی موقعیت از دست رفته دیگر هم اضافه کنید. موقعیت هایی است که دو فصل است گاهی وقت ها خیلی طرفداران پرسپولیس را آزار می دهد.

برتصویر خط حمله، این فصل پرسپولیس عملکرد خوبش را در خط دفاع و دروازه آغاز کرده است. 5 کلین شیت در 6 بازی حاصل عملکرد فوق العاده علیرضا بیرانوند بوده است. دروازه بانی که همان روزهای اول فصل نقل و انتقالات به جمع قرمزها پیوست و خیاب آنها را حداقل از نظر دروازه بان راحت کرد. البته که زوج انصاری و سید جلال هم در کنار هوشیاری بالای ماهینی در کارهای دفاعی، کمک زیادی برای ثبت آمار بوده است.

 پرسپولیس این فصل خیلی سخت گل می خورد و البته خیلی سخت هم گل می زند. مشکلی که هنوز برای آنها دردسرساز نشده است. چرا که با همین یک گل خورده در بالای جدول حضور دارند. اما اگر برانکو فکری به حال حالت خط حمله تیمش نکند، بیرانوند و خط دفاعی شاید همیشه هم انقدر کم اشتباه و مستحکم نباشند.

حمله رهبری فرد بِه منصوریان؛برای برهانی کری بخوان نه برانکو!
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات