طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمنصوریان باید به این هواداران ببالد | عنایتی

منصوریان باید به این هواداران ببالد | عنایتی

فیلم حواشی تمرین استقلال و انتقاد منصوریان از محرومیت هواداران

مهاجم تیم فوتبال صبا گفت: هم اکنون شرایط به گونه ای شده که باید خود را با خوابیدن و بیدار شدن کی روش آپدیت کنیم و در هیچ جای جهان چنین برنامه ریزی نمی بینم.

خبرگزاری فارس: رضا عنایتی در خصوص نخستین پیروزی صبا در لیگ برتر اظهار داشت: ما پس از تعطیلات شرایط خوبی را پیدا کرده بودیم و به هماهنگی تاکتیکی لازم رسیدیم. در دیدار مقابل سیاه جامگان هم در دقیقه 95 پیروزی را از دست دادیم.

وی در خصوص فشار سایپا در دقایق پایانی خاطرنشان کرد: به دلیل اتینکه ما استرس مساوی کردن داشتیم، در 10، 15 دقیقه پایانی روی دروازه ما فشار آورد، اما بازیکنان هم با جان و دل مقابله کردند و توانستیم در پایان 3 امتیاز را کسب کنیم.

مهاجم صبا در مورد اینکه سایپایی ها به اتلاف وقت اعتراض داشتند، گفت: ما اگر وقت کشی بلد بودیم که در دیدار مقابل سیاه جامگان در دقیقه 95 گل نمی خوردیم. خود من چندین بار قصد داشتم خود را روی زمین بیندازم زیرا عضله پایم درد می کرد، اما رویم نشد و این کار را نکردم. اگر حامد لک هم چند بار خود را روی زمین انداخت، فقط به خاطر این بود که احساس درد می کرد، چرا که او از پیش هم مصدوم بود. به هر حال وقتی داور 4 دقیقه وقت اضافه اعلام می کند، فشار عصبی روی بازیکنان ما عمده است.

عنایتی در مورد گل سه امتیازی که به ثمر رسانده، گفت: وقتی تیم به گل می رسد، همانطور که وقتی گل دریافت می کند، همه غفلت کرده و مقصر هستند، در گلزنی هم همه تلاش کرده اند، به هر حال من به عنوان مهاجم تلاش بازیکنان را به اتمام رساندم و خدا را شکر که این بار قرعه به نام من افتاد. در بازی با سیاه جامگان هم یک گل به ثمر رساندم در حالی که 50 متر این ورتر بودم، اما آفساید مرا اعلام کرد و پرچم زد و گل سالم مرا مردود اعلام کرد.

مهاجم صبا در مورد تعطیلی مجدد لیگ گفت: ما باید خود را با خوابیدن و بیدار شدن کارلوس کی روش آپدیت کنیم. به هر حال باید با همه جای جهان هم فرق داشته باشیم. دیگر به این موضوع باید عادت کنیم و منتظر باشیم تا ببینیم چه خوابی را برای ما دیده اند. مطمئن باشید اگر این برنامه را در کشور دیگری می دیدیم، حسابی می خندیدیم. هیچ کس هم مقابل این موضوع نمی ایستد.

عنایتی در مورد نخستین پیروزی استقلال در لیگ برتر نیز گفت: این موضوع نوید روزهای خوب را برای استقلال می دهد، آنها از دید فشار روحی و روانی بیرون آمدند و هم اکنون می توانند شرایط بهتری را رقم بزنند. منصوریان باید به خود ببالد که چنین تماشاگران صبوری را دارد، آنها واقعاً به خوبی از او و تیمش حمایت کردند و الآن وقت این است که بازیکنان استقلال محبت هواداران را جواب بدهند.

استقبال مثال زدنی هواداران اَز نخستین حضور منصوریان سر تمرین استقلال
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات