طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریغبطه به لیلا حاتمی و ترانه علیدوستی

غبطه به لیلا حاتمی و ترانه علیدوستی

هشدار ترانه علیدوستی بِه هکر ها+توییت

نگار عابدی در برنامه «دورهمی» از لیلا حاتمی، مریلا زارعی و ترانه علیدوستی در جایگاه سه بازیگری که به آن ها غبطه می خورد، یاد کرد.


دورهمی خبرآنلاین: نگار عابدی در برنامه «دورهمی» از لیلا حاتمی، مریلا زارعی و ترانه علیدوستی در جایگاه سه بازیگری که به آن ها غبطه می خورد، یاد کرد.

شامگاه پنجشنبه اول مهرماه، نگار عابدی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، مهمان برنامه «دورهمی» بود.

در ابتدا، این بازیگر تئاتر در پاسخ به سوال مهران مدیری که چه شد از سینما و تلویزیون سردرآورد، گفت: «دنیای تصویر، دنیایی وسوسه انگیز است. متاسفانه تئاتر مخاطبان اندکی دارد و محدوده شهرت اهالی اش، تئاتر شهر و چهارراه ولیعصر است. البته مشکلات مالی نیز در این اتفاق بی تاثیر نبوده است.»

عابدی در ادامه با اشاره به فیلم هایی که به خاطر تئاتر، بازی در آن ها را از دست داده است، گفت: «فیلم سینمایی «خیلی دور، خیلی نزدیک» به کارگردانی رضا میرکریمی را به خاطر حضور در نمایش «تیغ کهنه» به کارگردانی نادر برهانی مرند نپذیرفتم. هرچند که به واسطه تغییر برنامه ها، فیلمبرداری آن فیلم دقیقا روزی آغاز شد که «تیغ کهنه» تمام شد. افسوس نپذیرفتن آن پیشنهاد همیشه در ذهنم خواهد ماند.»

بازیگر سریال «دودکش» افزود: «حضور در سریال «بعد از باران» به کارگردانی سعید سلطانی را هم به خاطر سفر به اوکراین با عوامل گروه نمایش «مجلس نامه» به کارگردانی محمد رحمانیان قبول نکردم و برای آن هم متاسفم.»

او در پاسخ به مهران مدیری که سنش را پرسید، گفت متولد 18 بهمن 1349 است و ادامه داد: «من با اینکه 45 ساله هستم اما صورت جوانی دارم که بابت آن از خانواده ام متشکرم، چون امری ژنتیک است، به همین علت دوست ندارم نقش های پیر را قبول کنم و ترجیح می دهم آن ها را برای 10 سال آینده بگذارم.»

بازیگر فیلم سینمایی «یه حبه قند» در ادامه، داشتنِ دختر را به مالکیت همه چیزهای خوب جهان تشبیه کرد و افزود: «دخترم اِما، 9 ساله است و با توجه به نزدیکی اش به سن بلوغ، انگار خودم را در وجود او می بینم.»

او نخستین مربی بازیگری اش را مهتاب نصیرپور دانست و گفت: «من الفبای بازیگری را از نصیرپور آموختم. یکی از اتودهای مورد علاقه من در کلاس های او، ایفای نقش سه زن در سه موقعیت و سه وضعیت متفاوت بود.»

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در برابر شیطنت مهران مدیری که گفت حسود هستید یا نه، جواب داد: «زن مگر می تواند حسود نباشد، اما من تلاش می کنم با حسادتم مبارزه و آن را به غبطه تبدیل کنم.»

او از لیلا حاتمی، مریلا زارعی و ترانه علیدوستی در جایگاه سه بازیگری که به آن ها غبطه می خورد، یاد کرد.

نگار عابدی در پایان دستبندی را که سه سال پیش از خیریه ای خریده و علامت ماه تولدش روی آن حک شده بود، به موزه برنامه «دورهمی» اهدا کرد.

بحث روز؛ با پوشش ترانه علیدوستی در جشنواره کن موافقید یا نه؟
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات