طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیغدیر بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت

غدیر بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت

غدیر روز معرفی امامت و ولایت فیلم

نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان وبلوچستان در پیامی غدیر را بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت دانست.

نماینده ولی فقیه, عید ولای, زاهدان, غدیر بهانه تجدید میثاق ولایت

نماینده ولی فقیه, عید ولای, زاهدان, عید غدیر

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، آیت الله عباسعلی سلیمانی و علی اوسط هاشمی طی پیامی فرا رسیدن عید غدیر را تبریک گفتند.


در این پیام آمده است: اسلام از او برخاست زمانی که دستان مولا علی(ع) در دست حجت خاتم محمد رسول الله(ص) بود که فرمود: ای خلق آگاه باشید که پروردگار چنین فرمود: «الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا» انتخاب علی(ع) را کمال دین و امام نعمت ها دانست بعد ای تمام خلق بشر بدانید «من کنت مولاه فهذا علی مولاه» رمز عید بودن غدیر کمال دین و اتمام نعمت در سایه ادامه خط رسالت در شکل و قالب امامت است.


این پیام می افزاید: این عید بزرگ امامت و ولایت نشانی برای یافتن راه، گم نکردن مسیر زندگی معنوی و سمت و سوی تقویت اسلام است.


در این پیام آمده است: اینجانبان عید کمال دین، سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت امیرالمومنین(ع) را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری و ملت عزیز ایران اسلامی بوِیژه مردم شریف و ولایتمدار سیستان و بلوچستان تبریک و تهنیت می گوییم و توفیق معرفت به خاندان پاک و مطهر اهل بیت(ع) را با بهره گیری از آرمان های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی(ره) برای همگان از درگاه خداوند متعال مسالت می کنیم.


بازسازی واقعه غدیر خم همزمان با دهه ولایت فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات