طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
غفلت از نیروهای مسلح اشتباهی استراتژیک

غفلت از نیروهای مسلح اشتباهی استراتژیک

رژه نیروهای مسلح در خلیج فارس شروع شد

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان گفت:غفلت از نیروهای مسلح اشتباهی استراتژیک است و نتایج بسیار بدی را به دنبال خواهد داشت.

ایلام, دفاع مقدس, سپاه, غفلت نیروهای مسلح اشتباهی استراتژیک

ایلام, دفاع مقدس, سپاه, حسینی, فرمانده
به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام؛ سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در محل ستاد سپاه استان اعلام کرد : دوران دفاع مقدس که از برجسته ترین حوادث انقلاب اسلامی بود و ملت ایران اسلامی با ایثار و فداکاری تک به تک برگ های آن را رقم زدند و دفاع مقدس متعلق به تمامی آحاد مردم است و باید این برهه تاریخی و برگ زرین افتخار مردم ایران به خوبی به نسل های آینده منتقل شود.

وی گفت:دشمنان انقلاب اسلامی در سودای سقوط نظام اسلامی بودند و در این خصوص برای خود فرضیاتی متصور بودند، غافل از اینکه مردم ایران اسلامی به رهبری امام راحل برای دفاع از کشور و انقلاب از همه چیز خود خواهند گذشت.

وی افزود : دوران هشت ساله دفاع مقدس یاد آور حضور آگاهانه و شجاعانه مردم در خط مقدم، نمونه بارز تبلور ایثار و خود گذشتگی و قدرت نرم جمهوری اسلامی یعنی قدرت ایمانی و معنوی در برابر قدرت مادی و تجهیزاتی نظامی دشمنان بوده است که بر تمام قدرت مادی و امکانات نظامی آنان غلبه کرد.

سردار حسینی تاکید کرد: در دفاع مقدس هزینه پرداخت کردیم اما تسلیم نشدیم و استقلال خود را در ابعاد متفاوت را در کشورمان حفظ کردیم، که باید این دوران سخت دفاع مقدس برای نسل جوان امروزی بازگو شود.

رژه بزرگ نیروهای مسلح در تهران شروع شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات