طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیچرا غیبت رحمتی در تیم ملی مهم نیست؟

چرا غیبت رحمتی در تیم ملی مهم نیست؟

غیبت آردا در لیست جدید تیم ملی ترکیه

غیبت رحمتی در لیست های اخیر تیم ملی نسبت به گذشته کمتر مورد توجه اهالی فوتبال قرار می گیرد.


استقلال تهران

ورزش سه: تا کمتر از یک سال گذشته موضوع دعوت شدن یا نشدن سید مهدی رحمتی به تیم ملی یکی از دغدغه های بزرگ اهالی فوتبال پس از اعلام لیست تیم ملی بود. اتفاقی که هر چند در اواسط لیگ پانزدهم با درخشش خیره کننده رحمتی در استقلال مظلومی حساسیت دو چندانی یافت اما با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل و در آغاز لیگ شانزدهم دیگر کمتر به آن پرداخته شد. در اواسط لیگ پانزدهم رحمتی که یکی از بهترین سال های ورزشی خود را تجربه می کرد سرمربی تیم ملی را وادار کرد تا در اقدامی عجیب برای فرار از فشار رسانه ها تمامی دروازه بان های تیم ملی را با خود به نشست خبری ببرد اما با گذشت کمتر از یک سال از آن روزها الآن دیگر کسی نگران حضور دروازه بان استقلال در تیم ملی نیست.


یکی از دلایل اصلی کمتر پرداخته شدن به غیبت رحمتی در لیست تیم ملی به نمایش های او در هفته های اخیر بازی می گردد و اینکه با وجود درخشش دروازه بان هایی مانند بیرانوند، اخباری و مظاهری در کنار علیرضا حقیقی که تنها دروازه بان لژیونر فوتبال ایران است، رحمتی فاصله گرفته از روزهای اوج دیگر شایستگی حضور در فهرست تیم ملی را ندارد. بیرانوند که در دو دیدار ابتدایی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گلی را دریافت نکرده، در لیگ برتر نیز در هفت دیدار ابتدایی دروازه او تنها دو مرتبه باز شده تا با شایستگی کامل دروازه بان اول تیم ملی باشد و دیگر کمتر کسی نگران قفس توری تیم ملی باشد.


رحمتی که الآن در 36 سالگی سال های آخر فوتبال خود را پشت سر می گذارد به خوبی این موضوع را پذیرفته و به همین علت ترجیح می دهد تا توان خود را برای تیمی که کاپیتان آن است، خرج کند. رحمتی که در دو فصل اخیر نام او بیشتر از هر بازیکنی با موفقیت و شکست های استقلال گره خورده، در دو سال گذشته به دنبال این بود که تا با کسب عنوان قهرمانی در استقلال تمام روزهای سخت خود را فراموش کند.

چرا رحمتی پیش از بازی تیم ملی پست گذاشت و چرا آن را حذق کرد؟
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات