طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیفان باستن به استخدام فیفا در آمد

فان باستن به استخدام فیفا در آمد

گل زیبای فان باستن به داسایف / نوستالژی

اسطوره فوتبال هلند به استخدام فدراسیون بین المللی فوتبال در آمد.

وبسایت نود: مارکو فان باستن که ماه گذشته از کادر فنی تیم ملی هلند جدا شد امروز به طور رسمی به عنوان مدیر ارشد توسعه فنی فیفا منصوب شد.


ستاره پیشین فوتبال هلند به وبسایت رسمی فیفا گفته:


باعث افتخارم است که این ماموریت به من سپرده شده است. افتخار می کنم که فرصت کار کردن در خان فوتبال برایم مهیا شده است. امیدوارم سهم خودم در حفظ فوتبال به عنوان ورزش نخست جهان را ایفا کنم.


فوتبال تماشایی است و باید در هر زمینه تماشایی باقی بماند. همه ما عاشق این ورزش هستیم. من سعی می کنم تا فوتبال از لحاظ فنی پیشرفت کند تا به هواداران و بازیکنان همیشه احساسات و شادی بدهیم.


جیانی اینفانتینو هم گفته:


مارکو فان باستن فوتبال است. بعد از صحبت کردن با او در ماه های اخیر و شنیدن ایده هایش برای فوتبال و همچنین مدنظر قرار دادن کارهایی که برای این ورزش انجام داده باعث شد خیلی زود متوجه شوم او می تواند دارایی فوق العاده ای برای فیفا باشد.


ما باید فوتبال را گرامی بداریم، از آن محافظت کنیم و به پیشرفتش کمک کنیم. مارکو فان باستن نه تنها یک بازیکن بزرگ بوده بلکه کارشناس خبره ای هم است. او می تواند کارهای زیادی برای فوتبال در سراسر جهان انجام دهد. از اینکه به تیم ما در فیفا پیوسته خیلی خوشحالم و اطمینان دارم کار خوبی انجام خواهد داد.

خبر خوش فانی برای استخدام فارغ التحصیلان و حق التدریسی ها فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات