طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فتنه FATF در راستای تحریم درونی نظام

فتنه FATF در راستای تحریم درونی نظام

دولت افغانستان باید تحریم نظامی شود!

امام جمعه دهلران گفت: هدف از اجرایFATF این است نظام اسلامی را دچار تحریم درونی کنند.

ایلام, دهلران, 88, فتنه FATF راستای تحریم درونی نظام

ایلام, دهلران, 88, امام جمعه, فتنه
به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ حجت الاسلام سید محسن موسوی اعلام کرد : تفکرات بی پایه و بی اساس باعث بوجود آمدن تکفیری های جنایت کار و فتنه گرانی بود که نمونه آن را در سال 88 همه ما به چشم خودمان دیدیم.

وی گفت: دشمنان نظام و انقلاب اساس محکم دین اسلام و ولایت فقیه را برای خود نشانه رفتند تا بتوانند بر علیه آن به پاخیزند و تفکرات اسرائیلی، امریکایی، انگلیسی و وهابی خود را پیاده کنند.

وی افزود : این انقلاب زیر پرچم خداوند متعال، امام زمان(عج) و نائب بر حقشان امید امت اسلام امام خامنه ای است و می رود تا انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی اش حجت بن الحسن العسکری برساند.

وی فتنه گران سال 88 و گردانندگان آن ها که به سران فتنه مشهور هستند را عده ای بی دین، کج فهم و بی عقل توصیف نمود و گفت: در سال 88 این ها با همکاری استکبار با برنامه ریزی آمدند و به این نتیجه رسیدند که ولایت فقیه اساس اسلام و انقلاب است و به خیابان ها ریختند تا این انقلاب را تضعیف کنند.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه نا امیدی امروز دشمنان اسلام بخاطر پرچم اسلام و شجره طیبه ولایت است، عنوان کرد: امت اسلام و امام امت در این فتنه ها هم بار دیگر به میدان آمدند تا نشان دهند که این انقلاب صاحب دارد و هیچ ٱدم بی عقلی نمی تواند کوچکترین آسیبی به مملکت اسلامی وارد کند.

حمایت وزیرخارجه سعودی از عملیات نظامی ترکیه درسوریه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات