طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللبیش از 200 فرد مسلح در استان ریف دمشق تسلیم شدند

بیش از 200 فرد مسلح در استان ریف دمشق تسلیم شدند

تسلیم شدن صدها فرد مسلح در معضمیه دمشق

الاخباریه سوریه اعلام کرد بیش از 200 فرد مسلح خود را در استان ریف دمشق تسلیم کردند.

ارتش سوریه, سوریه, المعضمیه, فرد مسلح استان ریف دمشق تسلیم

ارتش سوریه, سوریه, المعضمیه, ریف دمشق, داریا, بین الملل, دمشق

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه، صدها فرد مسلح از افرادی که از خدمت در ارتش فرار کرده اند و یا به گروههای مسلح کمک کرده اند بر اساس قانون عفو عمومی خود را در منطقه القدم در استان ریف دمشق تسلیم کردند.


ربیع دیبه، خبرنگار شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه گفت بیش از 200 فرد مسلح از نقاط متفاوت استان های دمشق و ریف دمشق به منطقه القدم آمدند تا بر اساس قانون عفو عمومی به زندگی عادی بازگردند. این سومین توافق از این دست است که اخیراً اجرایی شده و افراد مسلح خود را تسلیم کرده اند. پیش از این در نقاط المعضمیه و داریا در جنوب دمشق شاهد اجرای این چنین توافقی بودیم.


در میان این افراد کسانی وجود دارند که یا از خدمت در اتش فرار کرده اند و یا به گونه ای به گروههای مسلح کمک کرده اند. منابع آگاه اعلام کرده اند که تعداد کسانی که آمادگی خود را برای کنار گذاشتن سلاح و تسلیم شدن اعلام کرده اند به 300 تا 400 تن می رسد. در همین حال خبر می رسد که تروریستهای داعش برای پیشگیری از تسلیم شدن این افراد، تلاشهای زیادی کرده و به آنها فشار وارد می کنند.توافق دمشق و مخالفان با خروج 200 فرد مسلح از المعضمیه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات