طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگ جهاد و شهادت مهمترین اصل در دفاع مقدس است

فرهنگ جهاد و شهادت مهمترین اصل در دفاع مقدس است

ترویج فرهنگ شهادت با برنامه های دفاع مقدس

فرمانده قرارگاه جنوب شرق نزاجا گفت : فرهنگ اقتصاد مقاومتی باید از دفاع مقدس گرفته شود و فرهنگ ایثار و شهادت را برای اقتصاد هم به کار گیریم.

فرهنگ, کرمان, شهادت, فرهنگ جهاد شهادت مهمترین اصل دفاع مقدس

فرهنگ, کرمان, شهادت, رژه نیروهای مسلح

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، امیر علیدوست امروز در آیین رژه نیروهای مسلح به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس که در بلوار 22 بهمن کرمان برگزار شد افزود : هشت سال دفاع مقدس از درخشان ترین و پرفرازترین مقطع تاریخ کشور جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ماست.

علیدوست خاطر نشان کرد : دفاع مقدس افسانه تاریخی شکست ناپذیری استکبار جهانی را شکست و باید فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ شجاعت و شهامت را به نسل آینده منتقل کنیم.

وی تصریح کرد: دفاع مقدس برای نسل های آینده و صدها سال دیگر حرف دارد و فرهنگ دفاع مقدس باید به جوانان ما منتقل شود .

در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان هم با تبریک سالروز دفاع مقدس گفت : شرایط نیروهای مسلح ایران فوق العاده است و با آن زمانی که به ما حمله شد از زمین تا آسمان تفاوت دارد.

آیت الله سید یحیی جعفری افزود : از همان روزی که نظام جمهوری اسلامی به وجود آمد، دشمنی دشمنان علیه اسلام و جمهوری اسلامی ایران شروع شد و در شرایطی که ما از لحاظ مسلح بودن به سلاح های مدرن و پیشرفته محروم بودیم، صدام ملعون را وادار کردند به ایران حمله کند و قدرت های بزرگ شرق و غرب از وی پشتیبانی کردند.

وی خاطر نشان کرد : ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه سپاه مقتدر پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مردمی همه توطئه های دشمن را در هم شکست.

وی با اشاره به اینکه امروز شرایط نیروهای مسلح ما با آن زمانی که به ما حمله شد از زمین تا آسمان تفاوت دارد،تصریح کرد : امروز ارتش، سپاه و بسیج در آمادگی کامل به سر می برند و اگر دشمن کوچکترین اشتباهی مرتکب شود، ضرر و زیان آن متوجه متجاوز و حمله کننده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت : اسلام و قرآن ما را دعوت می کند تا برای دفاع آماده باشیم .

جعفری خطاب به نیروهای مسلح گفت: به خود ببالید که فرمانده شما یک روحانی فرزانه است که سال ها به مجاهدت پرداخته است.

در این مراسم امیر علیدوست ، فرمانده قرارگاه جنوب شرق نزاجا ، آیت الله سید یحیی جعفری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، حمید ذکاء اسدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان، موحد رئیس کل دادگستری استان، سردار بنی اسدی فر ،فرمانده انتظامی استان، سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان، مدیرکل اطلاعات استان و اعضای شورای تامین استان کرمان در آیین رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس حضور داشتند.

نیروهای چهارگانه ارتش، سپاه پاسداران، بسیج، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی دراین رژه حضور داشتند.

اجرای برنامه های فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در خرمشهر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات