طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیعنایتی باید الگوی جوان ها باشد | فرکی

عنایتی باید الگوی جوان ها باشد | فرکی

من پیر شدم و برانکو جوان مانده | فرکی

فرکی گفت: عنایتی باید برای بعضی از فوتبالیست های ما الگو باشد که به درستی از فرصت های خود استفاده می کند


حسین فرکی, سایپا, عنایتی

ورزش سه: حسین فرکی در نشست خبری بعد از بازی با صبای قم گفت: وقتی از موقعیت ها استفاده نکنیم باید شکست بخوریم؛ ما نبردیم چون نتوانستیم از فرصت هایمان بهره ببریم؛ صبا امروز میزبان بود و انگیزه زیادی داشت و در استفاده از اندک موقعیت هایشان موفق؛ با وجود آنالیز خوبمان و اینکه می دانستیم در کدام قسمت دفاع مشکل داریم از همان سمت زمین ضربه خوردیم.

او ادامه داد: عنایتی باید برای بعضی از فوتبالیست های ما الگو باشد که به درستی از فرصت های خود استفاده می کند؛ باید به صبا برای 3 امتیاز تبریک بگویم ولی ما هم یکدل بودیم، تلاش کردیم و موقعیت داشتیم ولی متاسفانه نتوانستیم نتیجه را به سود خود تمام کنیم؛ تعویض داشتیم و تغییر تاکتیک انجام دادیم تا به پیروزی برسیم اما متاسفانه به برد نرسیدیم.

سرمربی سایپا با اشاره به عملکرد حاج بابایی داور مسابقه اظهار کرد: راجع به داوری صحبت نمی کنم ولی تیم داوری به نظرم اشتباهاتی در این مسابقه انجام داد؛ باید صحنه های مشکوک به پنالتی را دوباره ببینم تا نظر دقیق بدهم؛ توپ مان به تیرک دروازه شان خورد ولی بازی را نبردیم.

فرکی به عدم انجام بازی جوانمردانه بازیکنان صبا اشاره کرد و گفت: برخی بازیکنان صبا اتلاف وقت کردند که این مسئله طبیعی بود و می خواستند برنده باشند؛ ما امروز شایسته باخت نبودیم ولی فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد و گفت که تیم بهتر برنده نمی شود.

او اضافه کرد: وقتی خود ما هم حمله می کنیم و حریف 11 نفره دفاع می کند موجب بسته شدن روزنه ها می شود؛ تنها راه به گل رسیدن در این شرایط ضربات مستقیم است تا با اتفاقات به گل برسیم ولی ما باید در نیمه اول کار را به سود خود تمام می کردیم؛ اگر ما یک گل می زدیم شرایط صبا فرق می کرد و به اهدافمان می رسیدیم اما ما گل را روی اشتباه خوردیم و حریف با تمام وجود دفاع کرد و نتیجه گرفت.

دعوت فوتبالیست های هرمزگانی به اردوی تیم ملی جوانان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات