طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیخسرو و امید در حد مرگ دویدند | فریبا

خسرو و امید در حد مرگ دویدند | فریبا

واژگونی مرگبار پژو 405 در محور امیدیه_اهواز

مربی استقلال گفت: احساسم این است که تیم ما از بازی ماشین سازی بهتر شدیم و روبه جلو رفتیم و ذوب آهن را بردیم و ممکن است این تعطیلات خیلی به نفع ما نباشد.

کاپ: بهتاش فریبا در رابطه با برتری استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازی بدی نبود. نیمه اول بچه های ما خیلی خوب بازی کردند. ما دو، سه تغییر داشتیم. به علت نزدیکی بازی ها این تغییرات حتما باید انجام شود. خوشبختانه نفرات ما به هم خیلی نزدیک هستند و خیلی فرقی نمی کند که کدام یک از آنها داخل زمین باشند.

وی افزود: حتی آن دسته از بازیکنان که دیروز بازی نکردند هم فاصله شان نسبت به به آنهایی که بازی کردند خیلی کم است. نیمه اول خیلی خوب بودیم. یک موقعیت پنالتی ما گل شد و توانستیم برنده به رختکن برویم. خدا را شکر که در آخر هم سربلند شدیم.

مربی استقلال درباره غیبت چند بازیکن اصلی ذوب آهن تصریح کرد: من که قبل از بازی هم گفته بودم که ما با تیم نایب قهرمان باشگاه های آسیا بازی می کنیم. تیم ذوب آهن بسیار تیم خوبی است. این تیم خیلی خوب، فنی و خیلی زیرکانه بازی می کند. نفرات پا به توپ خیلی خوب و مربی جوان خوبی هم دارد اما این تصمیم کادرفنی اش بوده که برخی بازیکنان بازی نکنند.

فریبا درباره از دست رفتن موقعیت ها به ویژه توسط کاوه رضایی گفت: علتش می تواند بیشتر از همه استرس باشد. اصولا شما پارسال هم که کاوه را در ذوب آهن می دیدید و شش گل زده بود بیشتر او موقعیت سازی می کرد تا گل بزند. البته در شرایط گل هم خوب قرار می گیرد. البته اینکه بازیکن چطور خودش را در شرایط گل قرار بدهد خیلی مهم است. بالاخره توپ های کاوه هم به گل می نشیند.

وی درباره خط دفاعی استقلال افزود: از نظر دفاعی دیروز بچه های ما خوب کار کردند. ساختار دفاع ما از وسط زمین ایراد داشت که با اضافه کردن فرشید باقری کمی پوشش داده شد. البته آن هم طبیعی بود. تیم ذوب آهن عقب بود و به دنبال بازی مستقیم بودند و عواملش را داشتند. چون ذوب آهن نفرات بلند قد دارد، ما لحظات آخر پادوانی را اضافه کردیم و او هم توانست موثر باشد.

مربی استقلال در پاسخ به این سوال که به نظر می رسید تعویض های استقلال بیشتر برای وقت تلف کردن باشد، گفت: بله، بحث وقت تلف کردن هم بود اما شما یک بار دیگر بازی را ببینید که پادوانی در همان 4، 5 دقیقه ای که بازی کرد، 5 بار ضربه سر زد. یعنی اینکه ما بیشتر برای بحث های تاکتیکی او را به زمین فرستادیم. همچنین فرشید باقری را برای پوشش خط دفاع آوردیم و جابر را نیز برای استفاده در ضد حمله می خواستیم استفاده کنیم.

فریبا درباره تعطیلات لیگ برتر بیان داشت: تعطیلات لیگ برتر می تواند به ضرر برخی تیمها باشد و به نفع برخی دیگر. تعطیلات قبلی لیگ برتر به نفع تیم ما شد. کادر پزشکی ما زحمت زیادی کشید تا مصدومان ما برسد. همچنین نقایص فنی ما کمی برطرف شد اما احساسم این است که تیم ما از بازی ماشین سازی بهتر شدیم و روبه جلو رفتیم و ذوب آهن  را بردیم و ممکن است این تعطیلات خیلی به نفع ما نباشد.

وی در پایان افزود: جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم چون نسبت به دربی خیلی بهتر آمده بودند. جا دارد از مهدی رحمتی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی تشکر کنم. به وِیژه امید ابراهیمی و خسرو در حد مرگ دویدند.

برخورد مرگبار سمند با پژو در جاده امیدیه - دیلم تصاویر
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات