طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبا بازگشت مصدومان شرایط بهتر شد | فریسات

با بازگشت مصدومان شرایط بهتر شد | فریسات

بازگشت به شرایط پیش از تحریم زمان بر است

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان، گفت: با بازگشت بازیکنان مصدوم و گذشت چند هفته کم کم به هماهنگی رسیدیم و اکنون شرایط بسیار خوبی داریم.

خبرگزاری فارس: عزیز فریسات، در مورد تساوی بدون گل تیمش مقابل گسترش فولاد در هفته هفتم، گفت: بازی بسیار خوبی بود ما موقعیت های زیادی به حریف ندادیم و در چند ضدحمله موقعیت های خوبی به دست آوردیم. در مجموع بازی بدی مشاهده نکردیم اما به دنبال کسب پیروزی بودیم که در نهایت با یک امتیاز تبریز را ترک کردیم.

وی در مورد کسب 5 امتیاز از سه بازی اخیر فولاد، اظهار داشت: می دانیم فولاد به شکلی بسته شده که اکثر بازیکنان تیم را نفرات جوان تشکیل می دادند. بازیکنان باتجربه تیم ما در ابتدای فصل با مصدومیت هایی روبه رو شدند و کار ما را در آغاز سخت کردند.هر چه از فصل گذشت حالت بهتری پیدا کردیم و توانستیم به کیفیت مطلوب تری برسیم.

مربی فولاد خوزستان در مورد دو بازی اخیر تیمش که توانستند دروازه را بسته نگه دارند، تصریح کرد: به طور مثال در بازی با سایپا محمد اهل شاخه و عبدالله کرمی را به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم پیش از آن اسماعیل شریفاد هم مصدوم بود و مدتی نتوانست ما را همراهی کند با اضافه شدن بازیکنان مصدوم رفته رفته به روند بهتری رسیدیم و نوسان های تیم کاهش پیدا کرد. خدا را شکر در حال حاضر شرایط بدی نداریم و نسبت به هفته های قبل بسیار آماده تر هستیم.

وی در مورد تعطیلات مجدد لیگ برتر یادآور شد: باز هم فرصت دیگری به دست آوردیم تا تلاشمان را بیشتر کنیم و به کیفیت بهتری دست یابیم . امیدوارم در این مدت مجوز بازی مهاجم خارجی ما هم صادر شود تا بتوانیم از هفته هشتم به پس با تمام توان و پتانسیلمان به مصاف رقیبان برویم.

فریسات در پاسخ به سؤالی در مورد رویارویی با عقاب تبریز در جام حذفی، یادآور شد: متأسفانه از حریفمان در جام حذفی شناخت زیادی نداریم اما در فرصت باقیمانده تلاش می کنیم تا شرایط خوبمان را حفظ کرده و در جام حذفی با قدرت در میدان حاضر شویم. می خواهیم در جام حذفی عملکرد خوبی داشته باشیم و با قدرت تمام کارمان را در این جام دنبال می کنیم.

شرایط ویژه ماهینی پس از بازگشت رضاییان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات