طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حضور ۱۴ فعال مسجدی در همایش منطقه ای

حضور ۱۴ فعال مسجدی در همایش منطقه ای

همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی / عکس

۱۴ فعال مسجدی در همایش منطقه ای پنجمین کنگره فرهنگ و هنر روستا و عشایر خراسان شمالی کمپانی می کنند.

بجنورد, همایش منطقه ای, هاشم شیرازیان, فعال مسجدی همایش منطقه

بجنورد, همایش منطقه ای, هاشم شیرازیان, کانون های فرهنگی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گفت: 14 فعال مسجدی متشکل از دو نفر به عنوان نماینده جامعه عشایر، یک نفر نماینده گروه های فعال جهادی، 10 نفر ائمه جماعات و مدیران کانون های مساجد و یک نفر به عنوان سرپرست گروه به منظور حضور در همایش منطقه ای پنجمین کنگره فرهنگ و هنر روستا و عشایر به استان گلستان اعزام می شوند.

هاشم شیرازیان با بیان اینکه این همایش از یکم تا چهارم مهرماه جاری برگزار می شود، افزود : مکان این همایش اردوگاه صالحین روستای شیرآباد خان بین شهرستان رامیان است.

وی خاطرنشان کرد: این همایش با هدف حفظ و تثبیت جایگاه روستا در کشور و با حضور استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و مازندران برگزار می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان بابیان اینکه این دوره از کنگره با رویکرد اقتصاد مقاومتی و تبیین جایگاه روستا و عشایر در رشد اقتصادی کشوری برگزار می شود، افزود: در این کنگره ظرفیت های فرهنگی و هنری روستاها معرفی و تبیین می شود و جهت دهی به دیگر روستاییان در عرصه های متفاوت فرهنگ و هنر صورت می گیرد.

وی تجلیل از کانون های نمونه فعال روستایی، برگزاری جلسات هم اندیشی، نشست های عمومی با موضوعات نقش فعالان فرهنگ و هنر روستا در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی را از برنامه های این کنگره دانست.

انتهای پیام/آ

همایش معاونین مشارکت های مردمی منطقه 5 بهزیستی برگزار می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات