طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیفکر نمی کردم پرسپولیس اینقدر راحت پیروز شود

فکر نمی کردم پرسپولیس اینقدر راحت پیروز شود

فکر نمی کردم مقابل استقلال پیروز شویم | هوری

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فکر نمی کردم که در دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان سرخ پوشان به این راحتی بتوانند مقابل میزبان خود به برتری برسند.


پرسپولیس

خبرگزاری فارس: مرتضی کرمانی مقدم در خصوص پیروزی 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: اینکه پرسپولیس بعد از چندین سال در اصفهان توانست سپاهان را شکست بدهد کار بزرگی انجام داد که واقعاً خوشحال شدم. فکر نمی کردم پرسپولیس اینقدر راحت بتواند مقابل سپاهان به برتری برسد.


وی افزود: بازیکنان پرسپولیس کم اشتباه ظاهر شدند و از موقعیت های به دست آمده هم به خوبی استفاده کردند. آنها در این بازی فرصت سوزی نداشتند و توانستند به یک پیروزی خوب دست یابند. معمولاً به دلیل اینکه بازیکنان انرژی زیادی را در دربی از خود به نمایش می گذارند توانی برای مقابله با حریف پس از دربی ندارند اما در این بازی بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب ظاهر شدند.


پیشکسوت پرسپولیس در مورد گلزنی مهدی طارمی گفت: خیلی خوشحالم شدم که طارمی توانست در این دیدار گلزنی کند و از لحاظ روحی و روانی شرایطش بهبود یابد. او هم اکنون می تواند برای رسیدن به آقای گلی تلاش کند چرا که شرایطش نسبت به گذشته بهتر شده است.


کرمانی مقدم در مورد تعطیلی لیگ تأکید کرد: وقفه های به وجود آمده در مسابقات بسیار بد است. این موضوع باعث می شود تیم هایی که خوب کار می کنند روند روبه رشدشان متوقف شود. به هر حال در طرف مقابل هم تیم ملی را داریم که باید در مسابقات کمپانی کند و کسی نمی تواند چیزی بگوید اما ای کاش تعطیلات لیگ کمتر بود.


وی در مورد اینکه فکر می کند چه تیمی قهرمان شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شود، گفت: پرسپولیس شرایط بسیار خوبی دارد و فکر می کنم رقابت اصلی بین این تیم و تراکتورسازی باشد. پرسپولیس باید در تعطیلات شرایط خود را حفظ کند تا بعد از آغاز مجدد مسابقات نیز بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

فکر نمی کردم قعرنشین شویم | کمالوند
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات