طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیفیس بوک صفحات حامی جنبش مقاومت فلسطین را حذف کرد

فیس بوک صفحات حامی جنبش مقاومت فلسطین را حذف کرد

حذف صفحات حامی فلسطین توسط فیسبوک

شبکه اجتماعی فیس بوک همسو با اهداف رژیم اشغالگر قدس ده ها صفحه حامی فلسطین را حذف کرد.

حذف صفحات حامی فلسطین, فیسبوک, اسراییل, فیس بوک صفحات حامی جنبش مقاومت فلسطین حذف

حذف صفحات حامی فلسطین, فیسبوک, اسراییل, مقاومت فلسطین, مسئولان فیسبوک

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حذف صفحات حامی جبهه مقاومت فلسطین که از مدتی پیش شروع شده همچنان ادامه دارد. فیس بوک مدتی پیش در اقدامی یکطرفه و همسو با اهداف رژیم صهیونیستی تعدادی از صفحات مربوط به رهبران گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس را مسدود کرد. حذف این صفحات تنها به رهبران حماس ختم نشد و طرفداران جبهه مقاومت فلسطین را نیز در بر گرفت.

از جمله صفحات مسدود شده می توان به صفحه پایگاه خبری امامه، صفحه فراکسیون اسلامی دانشگاه های نجاح، بیرزیت، قدس، الخلیل، پلی تکنیک، دانشگاه آمریکایی، خضوری، بیت لحم، دانشگاه الاهلی و دانشکده دار المعلمین اشاره کرد.

رهبران حماس در اعتراض به این اقدام خطاب به مسئولان این شبکه اجتماعی آن را اقدامی تبعیض آمیز و در جهت اهداف مورد نظر رژیم غاصب صهیونیستی خواندند و خواستار حل موضوع شدند.

یادآوری می شود بعد از مسدود شدن صفحات برخی از رهبران حماس، آنها صفحات جدیدی ایجاد کردند که با عمل مشابهی از سوی فیس بوک مواجه شد اما حامیان مقاومت می گویند هرگز تسلیم خواسته های هم پیمانان صهیونیست ها نخواهند شد و به هر طریقی در جهت پیشبرد برنامه های مقاومت تلاش خواهند کرد.گوگل مپ فلسطین را از نقشه حذف کرد / پرچمدار کشور تونگا چه کاره است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات