طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
قابل قبول نبودن کوتاهی در خدمات رسانی به مردم شادگان

قابل قبول نبودن کوتاهی در خدمات رسانی به مردم شادگان

امضای تفاهم نامه با هدف خدمات رسانی به بیماران

کوتاهی در خدمت رسانی به مردم شادگان قابل قبول نیست.

خطبه این هفته, نمازجمعه, هفته دفاع مقدس, قابل قبول نبودن کوتاهی خدمات رسانی مردم شادگان

خطبه این هفته, نمازجمعه, هفته دفاع مقدس, آبادان
به نقل از آبادان؛شرفی خطیب جمعه شادگان، مسئولیت را امانتی موقت برای خدمت رسانی به مردم دانست و گفت: کوتاهی در خدمت رسانی به مردم این شهرستان قابل قبول نیست.

حجت الاسلام و المسلمین سید مجید شرفی در خطبه های نماز جمعه این هفته شادگان افزود: بدون شک مردم شهرستان شادکان شایسته بهترین خدمت هستند و هرگونه کوتاهی در مسیر خدمت رسانی به مردم، ناپسند است و قابل قبول نیست.

وی گفت : مدیران و مسئولان باید از موقعیت و مسئولیتی که به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست آورده اند در جهت خدمتگزاری و گره گشایی از مشکلات مردم، نهایت استفاده را داشته باشند.

امام جمعه شادگان در خطبه های خود به روز شکست حصر آبادان هم اشاره کرد و افزود: شکست حصر ابادان یک معجزه الهی بود و در زمانی که رزمندگان و نیروهای دفاعی ایران اسلامی از کمترین تجهیزات نظامی برخوردار بودند، توانستند با ایمان، اخلاص و اعتقاد قلبی به خداوند، محاصره آبادان را بشکنند و دشمن متجاوز را از منطقه دور کرده و شکست سختی بر پیکره رژیم بعثی عراق وارد کنند.

وی در فراز دیگری از خطبه های خود با اشاره به روز خانواده و تکریم بازنشستگان گفت: خانواده یک نهاد کلیدی در جامعه است که باید برای استحکام خانواده هماهنگی لازم بین فرزندان و والدین انجام شود.

حجت الاسلام شرفی همچنین با اشاره به دوران بازنشستگی افراد متفاوت در جامعه افزود: بازنشستگان یکی از سرمایه های معنوی هر اداره هستند و تکریم آنها موجب دلگرمی کارکنان شاغل می شود.

امام جمعه شادگان در بخش دیگری از خطبه های خود ضمن اشاره به هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی گفت: آتش نشان کسی است که وجود خود را به خاطر جان انسانهای دیگر به مخاطره می اندازد و از این رو بایستی به بهترین نحو و به طور شایسته از آنان تقدیر کرد.

وی همچنین به فرا رسیدن روز جهانی گردشگری اشاره کرد و افزود: امروز صنعت گردشگری، نقش مهمی در توسعه و رونق اقتصادی جوامع دارد و برای بهره برداری از تمام ظرفیت ها و توانایی های این صنعت باید به ابعاد متفاوت آن توجه شود.

حجت الاسلام شرفی در بخش پایانی خطبه خود با تاکید بر بازگویی دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مظهر ایثار و از خود گذشتگی است و ترویج اسلام ناب محمدی و خودکفایی در عرصه نظامی از مهمترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس به شمار می رود.

خدمات رسانی تنها هتل سنتی چهارمحال و بختیاری به مسافران نوروزی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات