طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیویژگی Save Draft به اینستاگر ام اضافه می شود

ویژگی Save Draft به اینستاگر ام اضافه می شود

ویژگی Save Draft به اینستاگر ام اضافه می شود

باSave Draftمی توانید تغییرات پلت فرم را ذخیره سازی و طی مراحل پس ارسال کنید.

پلت فرم, اینستاگرام, save draft, ویژگی Save Draft اینستاگر اضافه

پلت فرم, اینستاگرام, save draft

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پلت فرم گوشی های هوشمند در هر دوره تغییرات مختلفی را پذیرفتند. در این بین اینستاگرام نیز خود را با این تغییرات همراه کرده و هر چند گاهی نمونه ای از این تغییرات را برای کاربران خود عرضه می کند.

ویژگی Save Draft توانایی جدید اینستاگرام است که بوسیله آن شما می توانید تغییرات دلخواه را بر روی پست مد نظر خود ایجاد ولی برای ارسال آن عجله نکنید، بدین صورت که با این قابلیت، بعد از گذاشتن عکس و متن با لمس کلید Back اطلاعاتتان به اصطلاح Save Draft خواهد شد. برخلاف گذشته که با لمس این گزینه تمام اطلاعات وارد شده از دست می رفت الآن مطالب و تغییرات ایجاد شده نه تنها نادیده گرفته نمی شود بلکه برایتان حفظ و در زمان دلخواهتان ارسال خواهد شد.

اینستاگرام از جولای گذشته کار بر روی این ویژگی را بصورت آزمایشی برای تعدادی از کاربران انجام داده بود و اینک آن را برای عموم عرضه خواهد کرد.

الآن دیگر براحتی تصویر، افکت، کپشن، زیر نویس و بیا موقعیت مدنظر را ایجاد کنید و با لمس گزینه Back آن را سیو درفت کنید.

گفتنی است؛ این ویژگی زمانی که بخواهید اولین تغییرات را انجام دهید برایتان کارایی خواهد داشت، و در دفعات بعدی رفتن به دوربین و گزینه Library پست های قبل را برایتان بصورت پیش نویس و یا Draft نمایش خواهد داد.دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام همراه با قابلیت ویژه ویدیو 1 دقیقه ای
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات