طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثقاتل هنگام بازسازی صحنه قتل، اسید خورد و مُرد

قاتل هنگام بازسازی صحنه قتل، اسید خورد و مُرد

قاتل دَر صحنه جنایت بازداشت شُد / قتل بی رحمانه پدر با شلیک گلوله

شامگاه 27 شهریور به مأموران انتظامی بهارستان در جنوب غرب تهران خبر رسید که مردی در جریان جنایتی هولناک همسر 45 ساله و 2 دختر 12 و 22 ساله اش را به قتل رسانده است.

همشهری آنلاین: شامگاه 27 شهریور به مأموران انتظامی بهارستان در جنوب غرب تهران خبر رسید که مردی در جریان جنایتی هولناک همسر 45 ساله و 2 دختر 12 و 22 ساله اش را به قتل رسانده است.

دقایقی پس مأموران به محل جنایت که خانه ای در محله صالحیه بود رفتند و با اجساد قربانیان مواجه شدند و پدر 48ساله خانواده را که هنوز در آنجا بود بازداشت کردند. در جریان تحقیقات مقدماتی معلوم شد که عامل این جنایت به اعضای خانواده اش سوء ظن داشت و به همین علت این جنایت را مرتکب شده بود.

وی در اعترافاتش گفت: مدت ها بود که این فکر در سرم بود و تصمیم گرفته بودم که پس از به قتل رساندن اعضای خانواده ام با خوردن اسید خودم را نیز از بین ببرم اما موفق به این کار نشدم. وقتی تحقیقات مقدماتی پایان یافت، متهم در برابر کارآگاهان، صحنه جنایت را بازسازی کرد. او پس از آنکه نحوه قربانی کردن اعضای خانواده اش را توضیح داد سراغ بطری اسیدی رفت که گفته بود قصد خودکشی با آن را داشته است.

او در برابر مأموران درِ بطری را باز کرد و در یک لحظه محتویات آن را سر کشید. همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد و با اینکه اقدامات پزشکی برای نجات وی انجام شد اما او جان خود را از دست داد.

تصاویر بازسازی صحنه قتل پسر جوانی که در نزاع کشته شد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات