طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاز سرخابیها شکایت و حکم گرفتم | قاضی

از سرخابیها شکایت و حکم گرفتم | قاضی

قاضی حکم محکومیت استقلال را گرفت

مهاجم نفت تهران پس از پایان دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز به انتقاد از داور پرداخت.

خبرگزاری تسنیم: محمد قاضی در مورد پیروزی تیمش مقابل تیم ماشین سازی اظهار داشت: بازی درگیرانه و فیزیکی بود، البته اتفاقاتی رخ داد که داور بازی تصمیمات خوبی را در این اتفاقات از خود نشان نداد اما در مجموع ما بازی خوبی انجام دادیم و در اکثر دقایق، ماشین سازی را اذیت کردیم.


وی در مورد شرایط خوب تیمش در این فصل ادامه داد: ما بچه های خوب و بامعرفتی در تیم داریم. بازیکنانی که از سال قبل در تیم حضور داشتند، با انگیزه بالایی کار می کنند و بازیکنانی که در این سطح به ترکیب نفت اضافه شده اند، آنها هم بازیکنان خوبی هستند. این موضوع، هنر علی دایی را نشان می دهد که تیم بسیار خوبی را درست کرده است.


قاضی در خصوص حالت مالی در باشگاه های کشور گفت: متاسفانه من مطالباتی از سال های قبل از استقلال، پرسپولیس و صبا دارم که بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان است اما هنوز پول خود را دریافت نکرده ام. از استقلال و پرسپولیس از طرف کمیته انضباطی و استیناف حکم گرفته ام که طلب خود را وصول کنم اما متاسفانه کسی در باشگاه نیست که جواب مرا بدهد.


وی در نهایت تصریح کرد: آن زمان می گفتند ما قراردادهای میلیاردی داریم اما به نظر من خیلی از بازیکنان شرایطی مثل من دارند که نتوانستند به حق شان برسند.

شکایت ایران به دادگاه حکمیت ورزش برای احقاق حق بهداد سلیمی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات