طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیما قدر امام خامنه ای را بیشتر از شما میدانیم

ما قدر امام خامنه ای را بیشتر از شما میدانیم

حرم حضرت امام رضا(ع) دَر شب قدر / عکس

رئیس حزب المستقبل العداله یمن گفت: امام راحل سبب وجود و امام خامنه ای هم موجب بقای این انقلاب است و جوان ایرانی که می گوید می خواهم به خارج بروم، باید به یمن آمده و وضع این کشور را ببیند تا قدر کشور ایران و رهبری آن را بداند.


امام خامنه ای

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام سید حسن العماد در مراسم روایت پروانگی 3 که امشب در مسجد امام حسن عسگری(ع) شهر قزوین برگزار شد، با بیان اینکه یهود و صهیونیست های امروزی هیچ گاه از ما با این طرز رفتار راضی نمی شوند، اظهار داشت: امیرالمؤمنین(ع) می فرماید اگر شما بخوابید و بیدار نباشید، دشمن همیشه بیدار است و برای شما نقشه می کشد.

وی افزود: دفاع مقدس و نگاه عمیق به این دفاع ما را به این نتیجه می رساند که بیداری شهدا و امام شهدا یمن، لبنان، بحرین، عراق، سوریه و تمام کشورهای اسلامی و عربی را بیدار کرده است گرچه دشمن نمی خواست این بیداری صورت گیرد.

رئیس حزب المستقبل العداله (از احزاب مقاومت اسلامی یمن) تصریح کرد: دشمن در اول انقلاب اسلامی فهمیده بود که اگر یک شخصی به نام امام خمینی(ره) برنامه خود را اجرا کند، دیگر مرز انقلاب اسلامی ایران نیست و همه دنیا را در برمی گیرد.

سیدحسن العماد با بیان اینکه دشمن صدها سال سعی می کرد که کشورهای اسلامی بیدار نشوند، ستمگر دست نشانده آن ها این کشورها را اداره کند و حکومت های اسلامی زانو بزنند، خاطرنشان کرد: آن روزها که امام(ره) فریاد می زد تنها یک قطب در عالم اسلام بود و هیچ کشوری نه تنها حکومت اسلامی نداشت بلکه حکومت های وابسته به ستمگران آن ها را اداره می کرد.

وی گفت: هدف دشمن در روزهای اوایل انقلاب ایران این بود که همه در کشورهای عربی اسلام را فراموش کنند و از اسلام، حکومت اسلامی و اهل بیت(ع) خبری نداشته باشند که به این هدف نرسیدند و انقلاب ایران منجر به بیداری اسلامی در کشورهای عربی شد.

رئیس حزب المستقبل العداله ادامه داد: من به برکت انقلاب اسلامی ایران و شهدای آن، امروز اینجا ایستاده ام و شما که نسل اندر نسل شیعه بوده اید، همیشه در نور هستید و قدر آن را نمی دانید اما ما تاریکی و نور را دیده ایم و قدر نوری همچون حکومت اسلامی، امام خمینی(ره) و امام خامنه ای را بیشتر از شما می دانیم.

سیدحسن العماد تشریح کرد: دشمن دوست دارد مردم ایران نمونه نباشند و می خواهد به اسلام خدشه وارد کند که باید واقعاً مراقب بود و شاید یک حرکت ناپسند جوان ایرانی، موجب عقب نشینی ده ها و صدها نفر از اسلام و تشیع و اهل بیت(ع) شود.

وی مطرح کرد: چیزی که دشمن نتوانسته است به آن خدشه وارد کند، شهدا، امام خمینی(ره) و امام خامنه ای است، ما در یمن به برکت کلام این بزرگواران فعالیت می کنیم و همانطور که ایرانی ها از اندیشه امیرالمؤمنین(ع) بیشتر از عرب ها استفاده کردند، هم اکنون هم عرب ها از منویات امام خامنه ای بیشتر از شما استفاده می کنند.

رئیس حزب المستقبل العداله اذعان کرد: گناه یمنی ها این است که برخی از آن ها کلام و تفکرات امام راحل و رهبری انقلاب را استفاده نمی کنند که موجب خسران و زیان می شود.

سیدحسن العماد یادآور شد: در دفاع مقدس همه جهان بر علیه ایران می جنگیدند و امروز هم همه جهان بر علیه یمن می جنگند که آزادی و زنده بودن ایران منجر به بیداری یمن می شود و اگر یمن بیدار شود، تمام کشورهای عربی بیدار می شوند.

وی بیان کرد: اگر دشمن در این جنگ شکست بخورد، تاریخ منطقه عوض شده و شکست می خورد و حرف امام خامنه ای که فرمودند، «بینی آن ها به خاک مالیده می شود»، محقق می شود.

رئیس حزب المستقبل العداله با اشاره به این نکته که کربلای این سال ها یمن است و دشمن می داند که پیروزی یمن منجر به نابودی آمریکا، اسراییل و انگلیس می شود، عنوان کرد: تفکرات امام خمینی(ره) و امام خامنه ای به ما آموخته است که امروز روی پای خود بایستیم و پیروز شویم و نباید امام خامنه ای را فراموش کنیم.

سیدحسن العماد افزود: رساندن فریاد مظلومیت یمن به گوش تمام جهانیان کمک جوان های ایرانی است و باید از بزرگ ترین سلاح جنگی امروز که رسانه است استفاده کرد و حقایق شخصیت های امام، شهدا و رهبری را به سراسر دنیا رساند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) سبب وجود و امام خامنه ای موجب بقای این انقلاب است، تصریح کرد: جوان ایرانی که می گوید می خواهم به خارج بروم، باید به یمن آمده و وضع این کشور را ببیند تا قدر کشور ایران و رهبری آن را بیش از پیش بداند.

رئیس حزب المستقبل العداله خاطرنشان کرد: دشمن شیعه ای می خواهد که شب و روز ابوبکر و عمر را لعنت کند و بین شیعه و سنی اختلاف بیندازد و اندیشه امام راحل را نداشته باشد که در این زمینه تلاش می کند و نمی خواهد آینده ای بسازیم که زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) باشد.

فیلم با صاحب امشب قدر شب قدر را بیشتر بدانیم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات