طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
قدرت و صلابت نیرو های مسلح ایران، حاصل 8 سال دفاع مقدس

قدرت و صلابت نیرو های مسلح ایران، حاصل 8 سال دفاع مقدس

مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس فیلم

قدرت و صلابت نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ، حاصل تجارب هشت سال دفاع مقدس است.

دشمنان, قدرت, صلابت, قدرت صلابت نیرو مسلح ایران حاصل دفاع مقدس

دشمنان, قدرت, صلابت, دفاع مقدس, کردستان

به نقل از خبرنگارگروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان ازسنندج،استاندار کردستان با بیان این مطلب در مراسم رژه یگان های نومنه نیرو های مسلح مستقر در این استان گفت: نیروهای مسلح ما امروز آمادگی پاسخگویی و دفاع در برابر هر نوع دسیسه و هجمه ای از طرف دشمنان نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند.

عبدالمحمد زاهدی افزود: نظام ما هرگز جنگ طلب نبوده و نیست، اما در برابر هر نوع متجاوزی، پاسخ دندان شکن و کوبنده ای را خواهد داد تا عبرتی برای دیگر متجاوزان باشد.

زاهدی گفت: وحدت و یکپارچگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس باعث شده که رزمندگان ایران در این جنگ پیروز شوندواین پیروزی لرزه بر اندام استکبار جهانی و منطقه ای انداخت.

وی افزود: یکی از قابلیت های مهم انقلاب اسلامی ایران و تفاوت آن با دیگر انقلاب های جهان، اتکای آن به تفکر و بینش اسلام ناب محمدی است و قدرت های منطقه ای پس از استقرار نظام ایران این موضوع را به خوبی دریافتند که این انقلاب ایدئولوژیک، فرهنگی و فکری است و نمی توانند جلوی آن را بگیرند.

آیین سان و رژه نیروهای مسلح استان کردستان امروز با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، استاندار کردستان و مسئولان و روسای ادارات و مردم شهر سنندج به مناسبت هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در بلوار آزادگان این شهر برگزار شد.

رژه نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات