طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتیم اشکالات فنی دارد | قربانی

تیم اشکالات فنی دارد | قربانی

کودک 3 ساله قربانی نقص فنی تریلی

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال ضمن تاکید بر اینکه اعضای هیات مدیره این باشگاه پست های من درآوردی تولید می کنند گفت: تیم هم از نظر فنی اشکالاتی دارد که برای ادامه لیگ برطرف شود.


استقلال تهران

خبرگزاری مهر: پیروز قربانی مدافع پیشین استقلال در مورد دیدار این تیم با ذوب آهن که منجر به نخستین پیروزی آبی پوشان شد گفت: از دو دیدگاه می توانیم به این برد نگاه کنیم، نخستین دیدگاه تعصبی است که طبیعتا من پیشکسوت و همه کسانی که در جایگاه من قرار دارند دوست دارند شرایط خوب باشد و استقلال همیشه ببرد و الآن هم خدا رو شکر برد و فشار از روی دوش آنها برداشته شد.


وی در ادامه افزود: دیدگاه دوم فنی است که ترجیح می دهم اصلا درباره اش صحبت نکنم، چه از لحاظ فردی و چه تاکتیکی اشکالاتی وجود دارد که باید برطرف شود و امیدوارم حالت استقلال بهتر از این شود چرا که همین الآن هم تیم هایی را در لیگ می بینیم که کیفیت بهتری از استقلال ارائه می دهند.


وی تاکید کرد: حرف های من ممکن است دوستانم در باشگاه استقلال را ناراحت کند، حتی هواداران این تیم را. به همین علت سعی می کنم به این قضیه ورود نکنم، تنها این نکته را می گویم که اگر استقلال می خواهد مدعی قهرمانی باشد یا حتی مدعی حضور در سه تیم اول باشد باید کیفیت بالاتری از آنچه تا امروز نشان داده، نشان دهد. به هر حال دوست واقعی کسی است که واقعیت ها را به آدم بگوید و تلاش کند که شرایط بهتری برای دوستش حاصل شود.


مدافع سابق تیم ملی در مورد تعطیلات مجدد لیگ برتر گفت: این تعطیلات می تواند برای همه تیم ها خوب باشد اما به اندازه اش، وقتی از حد خود گذشت به نظر من دیگر لوث می شود با این حال باید دید باشگاه ها چه برنامه ریزی و استراتژی در تعطیلات دارند ولی از دید من در مجموع اولویت همیشه با تیم ملی است.


پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اختلافات موجود میان مدیران باشگاه که پیش از بازی با ذوب آهن در رسانه ها دیده شد و احکامی که صادر شد، گفت: من به طور کلی با مدیریت کل فوتبال ایران مشکل دارم  و با توجه به اینکه تحصیلات آکادمیک من مدیریت است از بسیاری از موارد سر در نمی آورم. ما بعضا پست هایی من درآوردی ایجاد می کنیم مثل همین پست ها که شما دیدید قبل از بازی ذوب آهن در باشگاه استقلال ایجاد شد، البته آقای روشن و ساعدی هر دو بسیار زحمتکش و انسان های بسیار خوبی هستند ولی بحث مدیریت بحث دیگری است.


وی در ادامه تاکید کرد: من در مورد انتخاب کل اعضای هیات مدیره باشگاه حرف و اعتراض دارم آنها را معمولا کسی نمی شناسد اما می آیند در باشگاه های استقلال و پرسپولیس مشهور می شوند و پس از مدتی به جایگاه قبلی خود برمی گردند و با شهرتشان کارها را پیش می برند، بنابراین در باشگاه استقلال و پرسپولیس علی می ماند و حوضش. به نظر من باید این مسله قانونمند شود و این اعضا از میان پیشکسوتان تحصیلکرده باشگاه انتخاب شوند.


قربانی تاکید کرد: آنها سی سال است که به بهانه تامین منابع مالی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس می آیند اما عملا می بینیم که چنین هم نکردند اما اگر پیشکسوتان خود باشگاه باشند به دنبال منافع شخصی نیستند و دلشان برای تیم می تپد.


وی در ادامه افزود: من پیروز قربانی اگر بدانم رئیس هیات مدیره باشگاه از منظر فوتبال از من پایین تر است هرگز حرف او را نمی خوانم و نمی توانم به حرف هایش احترام زیادی بگذارم البته این نظر شخص من است. اما بهتر است برای این موضوع یک قاعده و قانون داشته باشیم.

لباس تیم نیس به یاد قربانیان حمله تروریستی فرانسه
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات