طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
قطره ای از دریای اقتدار ایران

قطره ای از دریای اقتدار ایران

دفاع از اقتدار دریایی ایران در خلیج فارس

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در غرب کشور گفت: امروز به دفاع مقابل دشمن در ورای مرزها پرداخته ایم.

قطره, جمهوری اسلامی, اقتدار ایران, قطره دریای اقتدار ایران

قطره, جمهوری اسلامی, اقتدار ایران, کرمانشاه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ امیر سرتیپ دوم منوچهر کاظمی در مراسم رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهارکرد: اگر بخواهیم تعریف جامع و مختصری از دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس داشته باشیم باید عنوان کنیم که این دوران تفسیر شفافی از آیات نورانی الهی بود.

کاظمی تصریح کرد: اگر گذشتگان و پدران نسل جوانامروزتوفیق داشتند در دوران دفاع مقدس حضور داشته باشند، امروز فرزندان آنها هم توفیق دارند راه آنها را همچنان ادامه داده و در راستای اقتدار و عزت ایران اسلامی جانفشانی کنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: امروز فرزندان این آب و خاک به دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران در ورای مرزها مشغولند که شهدای مدافع حرم نمونه ای روشن از این دفاع است.

کاظمی تاکید کرد: امروز کلیه نیروهای مسلح کشور اعم از ارتش قهرمان، سپاه دلاور، بسیج سرافراز، نیروی انتظامی مقتدر و سربازان گمنام امام زمان(عج) شبانه روز آرامش و سلامت خود را در طبق اخلاص گذاشته و مشغول دفاع از حریم ولایت هستند.

در این مراسم یگان های پیاده و موتوری ارتش جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و بسیج به رژه پرداختند.خط مسافری دریایی ایران ـ پاکستان راه اندازی می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات