طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاگر حرفی بزنم آقایان ناراحت می شوند | قلعه نویی

اگر حرفی بزنم آقایان ناراحت می شوند | قلعه نویی

اعتراض قلعه نویی و ناراحتی ابراهیمی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه آقایان به لیگ برتر اعتماد ندارند، گفت: لیگ دوباره قرار است تعطیل شود و معلوم نیست ما چه زمانی به شرایط فعلی برمی گردیم.


تراکتورسازی, قلعه نویی

خبرگزاری مهر: امیر قلعه نویی عصر امروز سه شنبه در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد و پیروزی سه بر صفر تیم تبریزی گفت: اگر حرف بزنیم آقایان ناراحت می شوند ولی آنها به لیگ برتر اعتماد ندارند و ما با این برنامه ریزی خودزنی می کنیم.

وی سبعد با تاکید بر اینکه بازی خوبی را شاهد بودیم، ادامه داد: هم گل زدیم و هم گل نخوردیم و روند بازی را هر کسی دید لذت برد که جا دارد از هواداران تیمم و همچنین بازیکنان تراکتورسازی تشکر کنم.

قلعه نویی با تاکید بر اینکه سیاه جامگان جزو تیم های خوب لیگ برتر است، ابراز داشت: گل زودهنگامی که زدیم باعث شد شیرازه تیم مشهد از هم بپاشد.

وی با انتقاد از برخی بازیکنان تیمش که فرصت های گلزنی زیادی را خراب کردند، گفت: قرار نیست در همه مسابقات این قدر فرصت برای ما به دست بیاید و باید در آینده روی این موضوع کار کنیم و مشکلات تیمی را کاهش دهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص حالت جاسم کرار گفت: کرار آسیب دیده و آنفلونزا گرفته است و به زودی به میادین بازمی گردد.

وی در خصوص اخطار گرفتن سروش رفیعی و هادی محمدی نیز گفت: نباید کارت الکی بگیریم، امروز سروش رفیعی هم که کارت گرفت اما نباید می گرفت.

نشست خبری برانکو و قلعه نویی برگزار نشد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات