طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
قهرمانی تیم کشتی ملایر در مسابقات چندجانبه

قهرمانی تیم کشتی ملایر در مسابقات چندجانبه

قهرمانی تیم هاکی سالنی نوجوانان همدان در مسابقات کشوری

مسابقه چندجانبه کشتی یادواره 1100 شهید شهرستان ملایر برگزار شد.

همدان, کشتی, مسابقات, قهرمانی تیم کشتی ملایر مسابقات چندجانبه

همدان, کشتی, مسابقات, ملایر, ورزشی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ مسابقه چندجانبه کشتی یادواره 1100 شهید شهرستان ملایر با حضور تیم های ملایر، همدان، البرز، اراک و بروجرد برگزار شد. این مسابقات به صورت دوره ای و در دو رده نوجوانان و بزرگ سالان و با حضور 120 کشتی گیر در مجموعه ورزشی تختی ملایر برگزار شد

رسول منعم مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان همدان در سخنرانی مراسم افتتاحیه بعد از تقدیر از حضور خانواده شهدا ، مسئولین حاضر معاونت فرمانداری وِزه شهرستان سعید کتابی نماینده محبوب شهرستان حاج محمد کاظمی و مسئولین برگزاری مسابقات و ... گفت : تدابیر ورزشی که در استان اندیشیده شده قطعا ورزش را تغییر خواهد داد حضور قهرمانان المپیک و مسئولان با فکر و دلسوز در ورزش استان و همچنین تفکرات نو و جدید در مدیریت ورزش استان باعث ظهور استعدادهای جدید ورزشی شده است.
در این رقابت های تیم ها به صورت دوره ای باهم به رقابت پرداخته و هر تیم چهار مسابقه برگزار کرد.

در پایان این مسابقات تیم ملایر با برتری در برابر سایر رقبا موفق به کسب جایگاه نخست مسابقات کشتی یادواره 1100 شهید شهرستان ملایر شبعد از تیم ملایر البرز جایگاه دوم این مسابقات را کسب کرد و تیم های همدان و اراک مشترکا جایگاه سوم مسابقات را به دست آوردند.

گفتنی است در ابتدای برگزاری این مسابقات از خانواده شهدای ورزشکار شهرستان ملایر توسط ستاد یادواره شهدای تجلیلل به عمل آورد.

حضور کشتی گیران یزدی در مسابقات قهرمانی قبلکسوتان کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات