طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبازیکن حسودی نیستم | قوچان نژاد

بازیکن حسودی نیستم | قوچان نژاد

قوچان نژاد بهترین بازیکن زمین شد

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین در پی به ثمر رسیدن دو گل تیمش در بازی جام حذفی توسط بازیکن جانشین وی اعلام کرد که بازیکن حسودی نیست.


قوچان نژاد

خبرگزاری تسنیم: تیم هیرنوین فردا (شنبه) در چارچوب هفته هفتم اردویژه هلند میهمان دن هاخ است. این تیم چند روز قبل در مرحله دوم جام جذفی هلند با نتیجه پرگل پنج بر یک به پیروزی رسید و هنک ورمان، مهاجم 23 ساله ای که از دقیقه 72 به جای قوچان نژاد وارد زمین شده بود دو گل به ثمر رساند، البته رضا قوچان نژاد با ابراز خوشحالی از گلزنی نیمکت نشین خود اعلام کرد حسادتی نسبت به این قضیه ندارد.


سایت باشگاه هیرنوین هلند با درج این مقدمه کوتاه به نقل از رضا قوچان نژاد نوشته است: به طور مطلق می گویم هیچ حسادتی به خاطر گلزنی ورمان ندارم و بازیکن حسودی نیستم. ما راه طولانی در این فصل پیش رو داریم و در بعضی بازی ها من گل می زنم و گاهی هم ورمان یا بازیکن دیگری این کار را انجام می دهند. در شرایط فعلی مهم نیست که چه بازیکنی گل می زند. مسئله مهم این است که با احساس خوبی به مصاف تیم دن هاخ می رویم.


ملی پوش ایرانی تیم هیرنوین در ادامه با اشاره به بازی هفته هفتم اردویژه هلند گفت: دن هاخ در خانه با حمایت هوادارانش بازی می کند و نبرد سختی پیش رو داریم. این بازی همچنین در زمین چمن مصنوعی برگزار می شود که برای تیم دن هاخ  بهتر است، البته این تیم چهارشنبه گذشته در جام حذفی یک بازی 120 دقیقه ای را پشت سر گذاشت و زمان زیادی برای بازیابی خود نداشت. به هر حال ما باید این اطمینان را داشته باشیم که همانند دیدارهای قبلی به مصاف دن هاخ می رویم و من هم منتظر یک بازی با اعتماد به نفس کامل هستم.

قوچان نژاد بازیکنی بزرگ است | استرپل
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات