طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیارتش و سپاه سرمایه انقلاب هستند | لاریجانی

ارتش و سپاه سرمایه انقلاب هستند | لاریجانی

تکاوران ارتش و سپاه در روسیه

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که هفته دفاع مقدس یادآور عزتمندی ملت ایران است، گفت: ارتش و سپاه جزو سرمایه های اصیل انقلاب به شمار می روند.


سپاه, ارتش, لاریجانی

خانه ملت: رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که هفته دفاع مقدس یادآور عزتمندی ملت ایران است، گفت: ارتش و سپاه جزو سرمایه های اصیل انقلاب به شمار می روند.

علی لاریجانی شامگاه پنج شنبه یکم مهرماه در نشست صمیمی با اهالی منطقه جمکران استان قم با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور عزتمندی ملت ایران است و این همت های بلند در این دوران است که ایران را سربلند نگه داشته است.

او تصریح کرد: شرایط داخلی ایران در زمان جنگ پراکنده بود و گروهک های داخلی دشمنان کشورمان را تحریک و وسوسه می کردند به خاطر آن که به تازگی انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته بود نیروهای مسلح شرایط قوی نداشتند و دشمن احساس کرد که نیروی ما ضعیف است.

لاریجانی بیان کرد: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تأکید دارند بر این که نباید بین مردم اختلاف عمده شود چرا که دشمن را وسوسه می کند بر این اساس باید وحدت داخلی کشورمان حفظ شود.

وی ادامه داد: با توجه به عنایت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حالت نیروهای نظامی در کشورمان بسیار خوب است و ارتش بازسازی شده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزو سرمایه های اصیل انقلاب به شمار می روند و ظرفیت های خوبی داریم که باید مراقب آن باشیم.

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: باید بنیه دفاعی ما قوی باشد تا دشمن مأیوس شده و جرأت تعرض به کشور را نداشته باشد.

او به شرایط کنونی منطقه اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط ملتهب منطقه، کشورمان در امنیت بسیار خوبی قرار دارد و جزو سرزمین های امن به شمار می رود.

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ضعف و خطورهایی در مساله اقتصادی وجود دارد که باید به آن توجه کرد و باید همت ها معطوف به حل مشکلات اقتصادی شود.

وی به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: دلیل تأکید مقام معظم رهبری بر مساله اقتصادی جایگاه ما در منطقه است که از نظر امنیتی در حالت خوبی قرار داریم.

دکتر لاریجانی افزود: بیکاری جوانان تحصیلکرده خسارت برای کشور است و باید ظرفیت تولیدی افزایش پیدا کند که نیاز به نگاه جهادی داریم.

او به مساله هسته ای کشورمان اشاره کرد و گفت: پس از مشکلاتی که کشورهای غربی بابت مساله هسته ای ایجاد کردند و اشتباهات داخلی، مسیر جدیدی اکنون پیش روی کشورمان ایجاد شده که باید به کسانی که روحیه تولیدگری دارند کمک کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در کشور حرکت های مثبتی در راستای حل مشکلات کنونی به وجود آمده که بسیار مفید است و امیدواریم منجر به اصلاح شرایط اقتصادی شود و من و استاندار قم کمک می کنیم تا مشکلات استان قم هر چه زودتر حل شود.

فرمانده هان برتر ارتش وَ سپاه اَز دیدگاه شهید ابراهیم هادی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات