طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیدشمن جرات تعرض را ندارد | لاریجانی

دشمن جرات تعرض را ندارد | لاریجانی

موشک های ایرانی، جرات شیطنت را از دشمنان گرفته است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور عزتمندی ملت ایران است، گفت: ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزو سرمایه های اصیل انقلاب به شمار می روند.


لاریجانی

خبرآنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور عزتمندی ملت ایران است، گفت: ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزو سرمایه های اصیل انقلاب به شمار می روند.

علی لاریجانی شامگاه پنجشنبه در نشست با اهالی منطقه جمکران استان قم با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور عزتمندی ملت ایران است و این همت های بلند در این دوران است که ایران را سربلند نگه داشته است.

وی تصریح کرد: شرایط داخلی ایران در زمان جنگ پراکنده بود و گروهک های داخلی دشمنان کشورمان را تحریک و وسوسه می کردند به خاطر آنکه به تازگی انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته بود نیروهای مسلح شرایط قوی نداشتند و دشمن احساس کرد که نیروی ما ضعیف است.

اهم اظهارات رییس مجلس را به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

* امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تأکید دارند بر اینکه نباید بین مردم اختلاف عمده شود چرا که دشمن را وسوسه می کند بر این اساس باید وحدت داخلی کشورمان حفظ شود.

*با توجه به عنایت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حالت نیروهای نظامی در کشورمان بسیار خوب است و ارتش بازسازی شده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزو سرمایه های اصیل انقلاب به شمار می روند و ظرفیت های خوبی داریم که باید مراقب آن باشیم.

*باید بنیه دفاعی ما قوی باشد تا دشمن مأیوس شده و جرأت تعرض به کشور را نداشته باشد.

*با توجه به شرایط ملتهب منطقه، کشورمان در امنیت بسیار خوبی قرار دارد و جزو سرزمین های امن به شمار می رود.

*ضعف و خطورهایی در مسئله اقتصادی وجود دارد که باید به آن توجه کرد و باید همت ها معطوف به حل مشکلات اقتصادی شود.

* دلیل تأکید مقام معظم رهبری بر مسئله اقتصادی جایگاه ما در منطقه است که از نظر امنیتی در حالت خوبی قرار داریم.

*بیکاری جوانان تحصیلکرده خسارت برای کشور است و باید ظرفیت تولیدی افزایش پیدا کند که نیاز به نگاه جهادی داریم.

*پس از مشکلاتی که کشورهای غربی بابت مسئله هسته ای ایجاد کردند، مسیر جدیدی اکنون پیش روی کشورمان ایجاد شده که باید به کسانی که روحیه تولیدگری دارند کمک کرد.

*در کشور حرکت های مثبتی در راستای حل مشکلات کنونی به وجود آمده که بسیار مفید است و امیدواریم منجر به اصلاح شرایط اقتصادی شود و من و استاندار قم کمک می کنیم تا مشکلات استان قم هر چه زودتر حل شود.

*مسئله آب را حتماً پیگیری می کنیم تا حل شود البته درخصوص آب شهر قم اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و سرمایه گذاری خوبی شده است تا آب شور قم به شیرین تبدیل شود.

کسی جرات ندارد به ایران چپ نگاه کند | صادقی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات