طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
لزوم همکاری دستگاه ها در سرشماری

لزوم همکاری دستگاه ها در سرشماری

همکاری دستگاه های اجرایی در کار سرشماری بصورت جدی و دقیق

فرماندار شادگان گفت: ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن امسال همکاری لازم را در تمام زمینه ها داشته باشند.

2مرحله, دستگاه ها, ادارات, لزوم همکاری دستگاه سرشماری

2مرحله, دستگاه ها, ادارات, نفوس, خوزستان, سرشماری, مسکن
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، بهروز فرج اللهی،فرماندار شادگان با بیان اینکه ادارات و دستگاههای شهرستان شادگان در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن مشارکت جدی داشته باشند، اظهار کرد: با توجه به دستور ریاست جمهوری تمام ادارت و دستگاههای اجرایی مکلف هستند نیروی انسانی، خودروها، وسایل و تجیهزات مخابراتی و سایر تجهیزات مورد نیاز در طول دوره های آموزشی و اجرای سرشماری را در اختیار ستاد سرشماری شهرستان قرار دهند .

وی در ادامه، به اهمیت نتایج سرشماری نفوس و مسکن و آمار با در دست بودن آمار و اطلاعات دقیق برای توسعه کشور اشاره کرد و گفت: سرشماری نفوس و مسکن یکی از رویدادهای بسیار مهم است و نتایج حاصل از سرشماری عمومی نفوس و مسکن نیز در قالب آمار و اطلاعات اهمیت بسیاری را شامل می شود که تمام اعتبارات و امکانات که به شهرستان تخصیص می یابد براساس سرشماری خواهد بود.

فرج اللهی خاطرنشان کرد: سرشماری عمومی نفوس مسکن سال ۱۳۹۵ طی ۲ مرحله صورت می گیرد که دو مرحله از سوم تا ۲۴ مهرماه و با استفاده از اینترنت و به صورت خود تکمیلی توسط شهروندان انجام و مرحله دوم از ۲۵ مهرماه تا ۲۵ آبان ماه به صورت حضوری توسط نیروهای آموزش دیده در این زمینه با استفاده از امکانات الکترونیکی جدید و به صورت paper less اجرا خواهد شد.

فرماندار شادگان عنوان داشت: تمامی امور مربوط به اطلاع رسانی در خصوص روش خود تکمیلی توسط برنامه های، همایش ها و گردهمائی های که به منظور آگاهی سازی شهروندان از نحوه روش خود تکمیلی اطلاعات خانوار در این شهرستان آغاز شده و همزمان با سایر مناطق کشور نیز برنامه هایی در این خصوص در سطح شهرستان برگزار می شود.

لزوم همکاری همه جانبه مردم با مأموران سرشماری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات