طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
لزوم یاد گیری زبان فارسی

لزوم یاد گیری زبان فارسی

اینطوری بهتر «زبان خارجی» یاد می گیرید!

مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش کنید تا به زبان فارسی هم صحبت کنید و هر چند که زبان مادری شما خیلی زیبا و دوست داشتنی است.

آموزش وپرورش, زبان فارسی, خوزستان, لزوم یاد گیری زبان فارسی

آموزش وپرورش, زبان فارسی, خوزستان, دانش آموز, ابتدایی, نوآموزان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، رخساره فضلی،مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش صبح امروز چهارشنبه در جشن نمادین استانی شکوفه ها و غنچه ها اظهار کرد: این روزها که همه ما در آرامش و امنیت به سر می بریم هدیه ای از بزرگانی است که از جان خود گذشتند تا ما در آسایش باشیم.

وی افزود: امید مسئولان کشور به خصوص مقام معظم رهبری به تمامی دانش آموزان معطوف است و تلاش می کنیم تا آنها از یادگیری لذت ببرند و به بهترین شکل رشد کنند.

فضلی خطاب به دانش آموزان اول ابتدایی و نوآموزان پیش دبستانی گفت: مراقب خودتان، هم کلاسی ها، معلم و تجهیزات مدرسه باشید چون همه خالقی داریم به نام خداوند که در برابر خدا مسئول هستیم.

مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تلاش کنید تا خوب یاد بگیرید و تلاش کنید تا فکر کنید و مسائل را با تفکر حل کنید. همچنین تلاش کنید تا به زبان فارسی هم صحبت کنید و هر چند که زبان مادری شما خیلی زیبا و دوست داشتنی است اما باید دقت کنید که زبان فارسی را هم یاد بگیرید چون ایرانی هستیم و ایران را دوست داریم.

تلویزیون مشترک فارسی زبانان در انتظار اقدام ایران و افغانستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات