طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین الملللفاظی مقامات آمریکایی علیه ایران در جلسه سنا

لفاظی مقامات آمریکایی علیه ایران در جلسه سنا

لفاظی مقامات آمریکایی علیه ایران در جلسه مجلس سنا

جلسه استماع کمیته امور مسلح مجلس سنای آمریکا برای بررسی چالش های پیشروی امنیت داخلی این کشور برگزار شد و ایران یکی از محورهای اصلی بحث در این جلسه بود.

ایران, جان مک کین, سنای آمریکا, لفاظی مقامات آمریکایی علیه ایران جلسه سنا

ایران, جان مک کین, سنای آمریکا, بین الملل, آمریکا, اشتون کارتر

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در ابتدای این جلسه سناتور «جان مک کین» رئیس کمیته امور مسلح سنا، با ادعای اینکه ایران در منطقه اقدامات تحریک آمیز و بی ثبات کننده انجام می دهد، گفت: «دولت اوباما شاید برنامه هسته ای ایران را به تعویق انداخته باشد اما این مسئله به قیمت آزاد شدن قدرت ایران درپی میلیاردها دلاری که طی سال های پیش رو درپی رفع تحریم ها به این کشور منتقل خواهد شد، انجام شد.»


«اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا نیز در جلسه استماع کمیته امور مسلح مجلس سنا از ایران، کره شمالی، چین، روسیه و تروریسم بعنوان چالش های پیش روی آمریکا و بودجه نظامی آمریکا نام برد.


«اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا رسیدن به سه هدف را در برنامه نظامی آمریکا نام برد: اول، نابود کردن داعش، دومین هدف ازبین بردن تروریسم در افغانستان و پاکستان و سومین هدف آن حفظ امنیت داخلی آمریکا.


کارتر با بیان اینکه در عراق به نیروهای ارتش و پیشمرگه های کرد برای بازبعد گرفتن برخی نقاط کمک کرده افزود در سوریه نیز به نیروهای محلی کمک های اطلاعاتی و لوجستیکی شد تا مناطقی را بعد بگیرند و همچنین از ترکیه برای پاک کردن مرزهایش از داعش بعنوان یک دشمن مشترک حمایت کردیم.


وی دوره انتقال سیاسی را تنها راه پایان دادن به بحران سوریه عنوان کرده و ادعا کرد که رفتارهای دولت سوریه و روسیه در روزهای اخیر، مشکل زا بوده است.


جزییات سفر پنهانی سناتور آمریکایی به ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات