طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیسامانه اطلاع رسانی اعلام شد / مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی را مدیریت کنند

سامانه اطلاع رسانی اعلام شد / مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی را مدیریت کنند

سامانه نوبت دهی اعلام شد / مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی را مدیریت کنند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مالکان وسایل نقلیه که تاکنون برگه معاینه فنی اخذ نکرده اند، جهت ورود به مراکز معاینه فنی مدیریت زمان را در نظر بگیرند.

شهرداری تهران, معاینه فنی, طرح LEZ, مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی مدیریت سامانه اطلاع رسانی اعلام

شهرداری تهران, معاینه فنی, طرح LEZ, باشگاه خبرنگاران جوان, برگه معاینه فنی, ترافیک
مازیار حسینی، معاون حمل و نقل شهرداری تهران در مصاحبه با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،درباره آخرین حالت اخذ معاینه فنی از سوی مالکان وسایل نقلیه اظهار کرد: به علت ازدحام جمعیت و ورود بیش از حد خودرو به مراکز معاینه فنی در سطح شهر تهران از متقاضیان درخواست می کنیم که زمان خود را جهت مراجعه به این مراکز مدیریت کنند.


وی با اشاره به اینکه قانون 5 ساله معاینه فنی همچنان پابرجاست تاکید کرد:خودروهای ساخت ایران قبل از سال 1390 و خودروهای خارجی قبل از سال 2011 نیاز به اخذ برگه معاینه فنی دارند .


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اظهار داشت: مالکان وسایل نقلیه می توانند عدد یک را به سامانه 2000112 پیامک کرده تا در جریان آخرین حالت خدمات رسانی قرار بگیرند.باشگاه خبرنگاران جوان, معاینه فنی, ترافیک, مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی مدیریت سامانه اطلاع رسانی اعلام


به گفته حسینی، رانندگانی که موفق به اخذ برگه معاینه فنی نشده اند باید تردد در شهر را مدیریت کنند و طرح LEZ (مدیریت کاهش آلودگی هوا) همزمان در محدوده زوج و فرد اجرا می شود.


هشدار پلیس به مالکان خودروهای فاقد معاینه فنی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات