طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیسامانه نوبت دهی اعلام شد / مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی را مدیریت کنند

سامانه نوبت دهی اعلام شد / مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی را مدیریت کنند

هشدار پلیس به مالکان خودروهای فاقد معاینه فنی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مالکان وسایل نقلیه که تاکنون برگه معاینه فنی اخذ نکرده اند، جهت ورود به مراکز معاینه فنی مدیریت زمان را در نظر بگیرند.

ترافیک, شهرداری تهران, طرح LEZ, مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی مدیریت سامانه نوبت دهی اعلام

ترافیک, شهرداری تهران, طرح LEZ, باشگاه خبرنگاران جوان, معاینه فنی, برگه معاینه فنی
مازیار حسینی، معاون حمل و نقل شهرداری تهران در مصاحبه با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،درباره آخرین حالت اخذ معاینه فنی از سوی مالکان وسایل نقلیه اظهار کرد: به علت ازدحام جمعیت و ورود بیش از حد خودرو به مراکز معاینه فنی در سطح شهر تهران از متقاضیان درخواست می کنیم که زمان خود را جهت مراجعه به این مراکز مدیریت کنند.


وی با اشاره به اینکه قانون 5 ساله معاینه فنی همچنان پابرجاست تاکید کرد:خودروهای ساخت ایران قبل از سال 1390 و خودروهای خارجی قبل از سال 2011 نیاز به اخذ برگه معاینه فنی دارند .


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اظهار داشت: مالکان وسایل نقلیه می توانند عدد یک را به سامانه 2000112 پیامک کرده تا در صف نوبت دهی قرار بگیرند.ترافیک, برگه معاینه فنی, معاینه فنی, مالکان خودرو زمان دریافت معاینه فنی مدیریت سامانه نوبت دهی اعلام


به گفته حسینی، رانندگانی که موفق به اخذ برگه معاینه فنی نشده اند باید تردد در شهر را مدیریت کنند و طرح LEZ (مدیریت کاهش آلودگی هوا) همزمان در محدوده زوج و فرد اجرا می شود.


کدام خودروها نیاز به دریافت معاینه فنی ندارند؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات