طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مانور امادگی اورژانس در پایان سفرهای تابستانی !!!

مانور امادگی اورژانس در پایان سفرهای تابستانی !!!

حضور 180راهدار در ساماندهی سفرهای پایان تابستان

مانور پاسخ اورژانس 115 به حادثه ترافیکی پرتلفات امروز در کرمان برگزار شد .

بالگرد, کرمان, مصدومان, مانور امادگی اورژانس پایان سفرهای تابستانی !!!

بالگرد, کرمان, مصدومان, ترافیکی, مانور
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کرمان گفت این مانور به منظور بالا بردن آمادگی اورژانس در حوادث ترافیکی پر تلفات و شناسایی مناطق ضعف امدادگران در این گونه حوادث برگزار شد.

دکتر سید محمد صابری افزود: این مانور براساس حادثه فرضی برخورد اتوبوس با کامیون که 32 مصدوم داشت برگزار شد و با اعلام حادثه به مرکز اورژانس ، 25 تکنیسین و پرستار بااعزام به محل حادثه اقدامات اولیه درمانی را انجام و مصدومان را به بیمارستان منتقل کردند .

دکتر سید محمد صابری افزود: در این مانور از 9 دستگاه آمبولانس سبک ، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد اورژانس برای امداد رسانی کمک گرفته شد .

باوجود ضرورت برگزاری چنین مانورهایی روز مناسبی برای برگزاری مانور انتخاب نشده است زیرا از لحاظ منطقی چنین مانوری باید در استانه آغاز یک فصل از سفرهای هموطنان برگزار شود درحالیکه امروز آخرین روز سفرهای تابستانی هموطنان است .

ضمنا امروز حجم ترافیک در جاده ها بسیار بالا بوده است و در چنین شرایطی طبیعی است که همه واحدهای اورژانس در پایگاههای جاده ای ، به حال آماده باش باشند و در این حالت ، مشخص نیست چرا 11 واحد امدادی اورژانس ، امروز به مانور فراخوانده شدند.

آمادگی راهداری فارس بَرای خدمات رسانی بِه مسافران سفرهای تابستانی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات