طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمانچو گزینه جانشینی سرمربی اخراجی والنسیا

مانچو گزینه جانشینی سرمربی اخراجی والنسیا

برانکو گزینه جدی سرمربیگری تیم ملی کرواسی

با اخراج سرمربی والنسیا از این تیم، رسانه های اروپایی از سرمربی پیشین اینتر به عنوان گزینه نخست جانشینی او نام برده اند.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه والنسیا شب گذشته (سه شنبه) سرمربی خود پاکو آیستاران، را به علت کسب نتایج ضعیف برکنار کرد.

شاگردان آیستاران در چهار هفته نخست این فصل لالیگا متحمل چهار شکست شده اند و اکنون بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارند. همین موضوع هم سبب شد که او سریع ترین مربی اخراجی لالیگا در فصل 17-2016 لقب بگیرد.

به دنبال اخراج مردی که در اواسط فصل گذشته و از ماه فوریه سال جاری جانشین گری نویل شد، الآن اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه باشگاه والنسیا در نظر دارد روبرتو مانچینی، سرمربی فصل گذشته اینتر را که اکنون بیکار است، استخدام کند.

باشگاه والنسیا 24 ساعت پیش از بازی این تیم برابر آلاوس در هفته پنج لالیگا، آیستاران را برکنار کرد و مسئولیت هدایت تیم را به طور موقت به دستیار او وروو گونسالس سپرده است، کسی که در دوران بازیگری اش برای خفاش ها (1984 تا 1993 بیش از 200 بازی انجام داد) و سال 2008 نیز به عنوان سرمربی موقت والنسیا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد.

در همین حال شبکه اسکای اسپورت ایتالیا ادعا کرده است که باشگاه والنسیا، روبرتو مانچینی را به عنوان سرمربی جدید خود در نظر گرفته است، کسی که تابستان امسال و دو هفته به شروع فصل جدید سری A، به علت نارضایتی از عملکرد مدیران اینتر در بازار نقل و انتقالات، از مربیگری این تیم استعفا کرد.

مانچو برای هدایت والنسیا گزینه مناسبی به نظر می رسد چرا که نه تنها سابقه مربیگری در لیگ های خارجی (لیگ برتر و سوپرلیگ ترکیه) را دارد بلکه در خارج از کشورش افتخاراتی هم کسب کرده است.

گزینه جانشینی محمد بنا مشخص شد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات