طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیمتقاضیان می توانند هرمقدار پهنای باند داخل و بین الملل را دریافت کنند

متقاضیان می توانند هرمقدار پهنای باند داخل و بین الملل را دریافت کنند

انهدام باند بین المللی مواد مخدر

محمود واعظی از وجود ظرفیت مناسب در حوزه پهنای باند اینترنت و همچنین از امکان ارائه هر میزان پهنای باند داخل و بین الملل به متقاضیان خبر داد.

پنهای باند, پروژه ترانزیت, اینترنت پرسرعت, متقاضیان هرمقدار پهنای باند داخل بین الملل دریافت

پنهای باند, پروژه ترانزیت, اینترنت پرسرعت, اینترنت, محمود واعظی

به نقل از خبرنگار دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر موضوع اهمیت کیفیت در ارائه خدمات ارتباطی تاکید کرد و گفت: در سه سال گذشته همزمان با کاهش دادن هزینه ها در بخش ICT ، بهای زیادی نیز برای کیفیت خدمات قائل شدیم چرا که معتقدیم یکی از حقوق مردم در قبال تعرفه پرداختی، دریافت خدمت با کیفیت بسیار خوب است.

وی اظهار داشت: در سه سال گذشته تلاش شد با بازطراحی شبکه ارتباطات زیرساخت کشور، شبکه ای که بر مبنای صوت طراحی شده بود را به انتقال دیتا تبدیل کنیم.

واعظی با بیان اینکه کمپانی ارتباطات زیرساخت در گذشته از نظر ارائه سرویس به متقاضیان دچار مشکل بود، ادامه داد: در حال حاضر توانایی ارائه هر میزان پهنای باند داخل و بین الملل به متقاضیان از سوی کمپانی زیرساخت فراهم است که این اتفاق حاصل اجرای مناسب پروژه ها و مدیریت صحیح است.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: درهمین حال با راه اندازی شده سامانه سنجش حالت اینترنت، مصرف کنندگان می توانند به صورت مستقیم ناظر عملکرد وزارت ارتباطات در این بخش باشند.

وی از فراهم شدن مقدمات پروژه ترانزیت ارتباطی با محوریت ایران خبر داد و گفت: امید می رود به زودی این طرح، شکل عملیاتی به خود گیرد.

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

بازداشت باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در هرمزگان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات