طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
متلاشی شدن باند سرقت احشام

متلاشی شدن باند سرقت احشام

صدها فقره سرقت در مناطق مختلف پایتخت تصاویر / باند بزرگ سارقان زورگیر متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 42 مورد سرقت احشام و بازداشت یک نفر سارق در این زمینه خبر داد.

متلاشی, سرقت احشام, کرمانشاه, متلاشی باند سرقت احشام

متلاشی, سرقت احشام, کرمانشاه, کشف

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ منوچهر امان اللهی گفت:در پی افزایش وقوع سرقت احشام در سطح استان کرمانشاه و حساسیت این موضوع، پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی مستمر، سارقان را شناسایی کرد.

وی افزود: اعضای این باند سه نفره با استفاده از چندین دستگاه خودروی پژو و سمند در سطح استان کرمانشاه و سایر استان های همجوار، سرقت های متعددی در زمینه احشام مرتکب شده بودند که در این راستا موضوع در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با توجه به عدم دسترسی به آدرس محل اختفای این متهمان، با انجام کارهای اطلاعاتی و اعلام موضوع به پلیس آگاهی شهرستان های تابعه و نیز تحت نظر قرار دادن محورهای مواصلاتی، در نهایت مشخص شد سر کرده این باند بعد از انجام سرقت در یکی از استان های همجوار، در ایست بازرسی شهرستان کنگاور با یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل 10 راس دام سرقتی، بازداشت و از سوی مقام قضایی راهی زندان شده است.

امان اللهی افزود: با توجه به سابقه دار بودن متهم، بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی از زندان تحویل پلیس آگاهی استان شد و در بازجویی های صورت گرفته و ارائه مستندات و تحقیقات جامع توسط کاراگاهان اداره عملیات ویژه این پلیس، به 42 مورد سرقت احشام اعتراف کرد.

وی ارزش احشام مسروقه را دو میلیارد و یکصد میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این سرقت ها در سطح شهرستان های استان کرمانشاه با همدستی دو سارق دیگر انجام شده که با راهنمایی متهم بازداشت شده، محل های سرقت بازسازی و مالباختگان شناسایی شدند.

وی گفت: تلاش جهت دستگیری سایر اعضای باند نیز کماکان ادامه دارد.انهدام باند 7 نفره سرقت احشام در زرقان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات