طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنرینمی توانم برای بازی قولی بدهم | محب اهری

نمی توانم برای بازی قولی بدهم | محب اهری

حالت مساعد حسین محب اهری در اینستاگرام هومن حاجی عبدالهی عکس

حسین محب اهری بیان کرد که نتیجه دوره های شیمی درمانی وی تا ۲۰ مهر مشخص می شود.

خبرگزاری مهر: حسین محب اهری با اشاره به حالت جسمانی خود پس از یک دوره بیماری و شیمی درمانی بیان کرد: اکنون اوضاع جسمانی من در شرایط نسبتا خوبی است البته هنوز درد دارم و باید منتظر بمانم تا ببینم پزشکان چه می گویند.

وی ادامه داد: ۲۰ مهر باید آزمایش بدهم تا ببینم دوره های شیمی درمانی چه نتایجی داشته است و آیا به پیوند مغز و استخوان نیاز دارم و یا خیر. به هر حال بدن در شیمی درمانی انگار که دچار بمباران شده باشد و با مشکلات زیادی مواجه می شود و خود من هم اطلاع چندانی از وضعیتم ندارم بلکه منتظرم تا نظر پزشکان و نتیجه آزمایش ها را بدانم.

حسین محب اهری, حسین محب اهری, حسین محب اهری, محب اهری بازی قولی بدهم

حسین محب اهری

این بازیگر تئاتر و تلویزیون درباره اینکه می تواند نقشی در آثار هنری ایفا کند و یا خیر، توضیح داد: فعلا نمی توانم به پیشنهادی در مورد بازی قول بدهم و به همه می گویم که پس از ۲۰ مهر جوابشان را خواهم داد.

محب اهری همچنین درباره نظر پزشکان نسبت به حالت جسمانی خود تصریح کرد: پزشکان بیان می کنند وضعیتم خیلی بهتر است و حتی فکر نمی کرده اند که من اینقدر خوب بشوم.

وی در پایان درباره سریال «علی البدل» که حین بازی در آن دچار مشکلات جسمانی شد، گفت: این سریال به کارگردانی سیروس مقدم، کار بسیار خوبی بود که در اطراف روستاهای همدان تصویربرداری شد و من در آن نقش رییس یک شورا را بر عهده داشتم.

حال «حسین محب اهری» چطور است؟
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات