طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
محدود کردن تسلیحات نظامی ایران توهمی بیش نیست

محدود کردن تسلیحات نظامی ایران توهمی بیش نیست

محدودیت دسترسی به فلیپ بورد در ایران

فرمانده ارشد آجا در استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: نیروهای مسلح در صنعت دفاعی امروز توانستند با نیروهای بومی توان و قدرت نظامی را افزایش دهد.

نیروهای مسلح, رژه, هفته دفاع مقدس, محدود تسلیحات نظامی ایران توهمی

نیروهای مسلح, رژه, هفته دفاع مقدس
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،امیر سرتیپ دوم رضا جهادی ارسی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح استان اصفهان که با حضور مقام های ارشد استان برگزار شد، اظهار کرد: طبق فرمایش امام (ره) جنگ یک گنجینه تمام ناشدنی است و به اعتقاد من گوهرهایی در این گنجینه نهفته اند که می تواند برای اداره کشور راهگشا بوده و یک سرمایه گران بها محسوب شود.

وی افزود: امروز در لحظه و زمانی هستیم که استکبار جهانی در رسانه های خود و نابخردانی در داخل زمزمه هایی را برای محدود کردن نیروهای نظامی سر می دهند که این خیال خامی برای آن ها خواهد بود.

فرمانده ارشد آجا در استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری، تصریح کرد: ما به طور مستمر در حال تقویت خود هستیم و عارفانه و صادقانه پشت رهبری و منویات ایشان قرار گرفته ایم.

جهادی ارسی گفت: آن ها خیال خام دارند که بتوانند تسلیحات ما را محدود کنند. نیروهای مسلح در صنعت دفاعی امروز توانستند با نیروهای بومی توان و قدرت نظامی را افزایش داده و امروز توانسته ایم راهبرد انقلاب را تهاجمی - دفاعی کنیم.

وی اضافه کرد: زمانی که گفته می شود راهبرد ما تهاجمی – دفاعی است یعنی اگر کشورهایی و دشمنانی به فکر حمله به خاک ایران بیفتند یا نگاهی بد به خاک این مملکت داشته باشند، توانایی دارند تا خاک خودشان آن ها را دنبال کرده و شکست سنگینی به آن ها وارد کنند.

آمادگی نظامیان ایرانی برای شرکت در رقابت های بین المللی | اسپوتنیک
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات