طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
محدودیت ترافیکی آخر هفته جاده های شمال

محدودیت ترافیکی آخر هفته جاده های شمال

محدودیت ترافیکی جاده های شمال

محدودیت های ترافیکی به منظور پیشگیری از بروز ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می شود.

جاده مازندران, جاده کندوان, جاده هراز, محدودیت ترافیکی آخر هفته جاده شمال

جاده مازندران, جاده کندوان, جاده هراز, ساری, محدودیت ترافیکی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ جعفر محمدنژاد ، رئیس پلیس راه مازندران گفت: همه موتورسیکلت ها از ساعت 12 روز دوشنبه 29 شهریور تا ساعت 6 روز یک شنبه چهارم مهر امسال از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالتصویر ممنوع اعلام شده است که البته تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

سرهنگ محمدنژاد با بیان اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز پنج شنبه یکم مهر از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه دوم تا ساعت یک بامداد روز شنبه سوم مهر از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه دوم تا ساعت یک بامداد روز شنبه سوم مهر امسال از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران به ممنوع بودن تردد انواع تریلی از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای سه شنبه 30 شهریور، پنجشنبه یکم و جمعه دوم مهر امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

سرهنگ محمدنژاد گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه دوم مهر ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه دوم مهر امسال از آب اسک به سمت رودهن به صورت یک طرفه است.

وی افزود: تردد انواع تریلی به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای سه شنبه 30 شهریور، پنج شنبه یکم و جمعه دوم مهر امسال از تهران به قائم شهر و بالتصویر ممنوع است.

وی گفت: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روز جمعه دوم مهر امسال از تهران به قائم شهر و بالتصویر ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، افزود: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

سرهنگ محمدنژاد گفت: تلفن مرکز کنترل راه های مازندران با شماره های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین حالت راه های استان است.


محدودیت های ترافیکی تعطیلات آخر هفته
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات