طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمحرومیت جلودار میراسماعیلی خواهد بود؟

محرومیت جلودار میراسماعیلی خواهد بود؟

راه اندازی استارتاپ، آمادگی می خواهد

فدراسیون جهانی کوراش که آرش میراسماعیلی را تا 5 سال از هرگونه فعالیت محروم کرده بود الآن او کاندیدای ریاست فدراسیون جودو شده است.

ورزش سه: یکشنبه چهارمین مجمع فدراسیون جودو برگزار خواهد شد تا اعضای این جلسه رییس جدید فدراسیون را مشخص کنند. جودو در المپیک ریو نمایش نا امید کننده ای داشت تا اینکه وزارت ورزش و جوانان فورا بعد از المپیک برای تعیین تکلیف ریاست فدراسیون دست به کار شود.


محمددرخشان، رشید خدابخش، مرتضی آزاد، مهرداد حسن زاده، مهدی درخشنده، مجید زارعیان، حسین قمی، آرش میراسماعیلی، رضا میرفلاح، محمد بلوطی، ابوالفضل حیدریان، امیرحسین سیاحی و روشنک دولتشاهی نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون جودو هستند.


نکته اسامی اعلام شده برای ریاست فدراسیون حضور آرش میراسماعیلی در این لیست است. او قبل از این و در جریان مسابقات جهانی کوراش با تنش های مختلفی رو به رو بود که در نهایت به محرومیت 5 ساله او منجر شد. فدراسیون جهانی کوراش در بیانیه خود پس از اتفاقات پیش آمده در مسابقات جهانی کوراش به میزبانی خرم آباد چنین حکمی را صادر کرد:

* اتهامات کمیته انضباطی


در راستای یافته های فوق الذکر، کمیته انضباطی اتحادیه جهانی کوراش اتهامات زیر را برای آقای آرش میراسماعیلی درنظر گرفته است:


1- سوء مدیریت قابل توجه


2- سوء رفتار شدید


3- تلاش برای تهییج تماشاگران حاضر در ورزشگاه برای ایجاد آشوب که به طور جدی 

می توانست امنیت و سلامت رقابت کنندگان، مسئولان و میهمانان دعوت شده به رقابت های قهرمانی دنیا را در هاله ای از ابهام قرار دهد.


4- تلاش برای بدنام کردن رشته کوراش


5- تلاش برای خدشه وارد کردن به اعتبار، وجهه و یکپارچگی ورزش کوراش


کمیته انضباطی اتحادیه دنیا کوراش همچنین این موضوع را کاملاً غیرقابل قبول می داند که آقای میراسماعیلی – کسی که عهده دار سمت سرمربیگری تیم ملی کوراش ایران هم هست - قوانین ابتدایی رقابت های کوراش در مورد برابری امتیازات که صریحاً اعلام می کند پیروزی با شخص کسب کننده امتیاز است نه شخص جریمه شده، نداند یا (در این مورد) نخواهد که بداند.

* حکم کمیته انضباطی


با در نظر داشتن اتهامات سنگین و جدی که علیه آقای میراسماعیلی وجود دارد، تصمیم بر این شد که:


1- انتصاب آقای آرش میراسماعیلی به عنوان مشاور رئیس اتحادیه جهانی کوراش لغو شود.


2- آقای میراسماعیلی برای 5 سال از هرگونه فعالیت در حیطه اتحادیه جهانی کوراش (شامل مربیگری، داوری، مدیریت، مشاوره، نمایندگی) و زیر مجموعه های آن در رده های ملی و بین لمللی محروم می شود.


3- تصمیمات فوق الذکر قطعی بوده و سریعاً لازم الاجرا هستند.


پس از این حکم آرش میراسماعیلی در سمت خود به عنوان نایب رییسی فدراسیون جودو کار خود را ادامه داد و الآن برای ریاست اقدام کرده است. تا امروز فدراسیون جهانی و وزارت ورزش و جوانان نسبت به این موضوع تصویر العملی نشان نداده اند اما تا روز انتخابات حتما باید تکلیف این حکم مشخص شود چرا که فدراسیون جهانی جودو و کوراش یکی است و قوانین کوراش در جودو هم لازم الاجرا خواهد بود.

آیفون 7 دارای نسخه 256 گیگابایتی خواهد بود
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات